Dnes nás čeká česká Extraliga, kde se podíváme na zápas Kladno – Zlín. Domácí tým je momentálně na jedenácté pozici a ztrácí deset bodů na desátou Olomouc, která si hlídá postup do Play Off.

Zlín je na tom o něco lépe. I když se mu od začátku sezony nedařilo, byl chvíli i na posledním místě, tak nyní je na deváté pozici a je jasné, že tento mančaft ještě potrápí ostatní. Je to takový černý kůň, který má výkony na to, aby ve vyřazovací fázi porazil kohokoliv. Dokazuje to třeba i výhra 4:0 nad Plzní, která se urodila v minulém kole. Kladno naopak nevyhrálo v posledních šesti duelech a dnes to nebude mít rozhodně jednoduché.

Pokud se podíváme na aktuální formu a poslední vzájemný zápas (Zlín zvítězil 6:0), volíme tip 02 v krásném kurzu 1.60. Zlín podle nás bude tím lepším na ledě.

Vsaď si a sleduj online stream zdarma

Pokud se ti náš tip líbí, můžeš si ho vsadit u sázkové kanceláře Tipsport zde. Pokud se registruješ nyní, obdržíš 150,- Kč na první sázky zcela zdarma.

Pokud již sázkovou kancelář Tipsport máš, vsaď si u Fortuny. Pokud se registruješ zde, obdržíš 500,- Kč zdarma na první sázky v CASINU.