Už 14. listopadu nás čeká zápas v rámci kvalifikace na ME 2020 Česko – Kosovo. Pořadatelé vyhodnotili zápas jako rizikový, což znamená, že každý, kdo se chce dostavit na stadion, musí předložit doklad totožnosti. Vstupenky se pak pohybují od 300 do 700 korun.

Po tom, co se česká reprezentace představila v Olomouci a porazila Černou Horu v poměru 3:0, se ukáže i v Plzni. Předposlední zápas kvalifikace odehraje Česká republika proti Kosovu, o tři dny později se pak střetne s Bulharskem.

Ve skupině A se Česko nachází na druhém místě. Tabulce vévodí Anglie, která má patnáct bodů. Tu jsme však nedávno porazili a oživili tak naděje na postup. Zvláště poslední dva zápasy jsou pak pro Česko velmi důležité. Pouhý bod za námi je právě Kosovo, tudíž se dá mluvit o zápasu, který jednomu z aktérů zaručí postup.

V duelu s Kosovem jsme favoritem, je však důležité si dávat pozor. V září jsme tomuto týmu podlehli v poměru 2:1. Nebezpečí si uvědomuje i samotný svaz a apeluje na hráče, aby nic nepodcenili. Sázkové kanceláře nám doma přidělily kurz 1.60. Nahrává tomu i fakt, že reprezentace v Plzni ještě neprohrála.

Na co se můžeme těšit v případě postupu? Patnácté mistrovství Evropy ve fotbale bude tak trochu jiné. Odehraje se od 12. června do 12. července 2020 a bude se konat ve dvanácti městech ve dvanácti různých zemí.

Kvalifikaci hraje celkově 55 týmů, 24 z nich si pak zahraje EURO 2020 třeba i v Baku (Ázerbajdžán), Izraeli (Jeruzalém) či Bulharsku (Sofie). Pokud se na fotbal chystáte, můžete využít i bližší stadiony – Mnichov (Německo), Budapešť (Maďarsko). Například vlak vás do těchto míst pohodlně dopraví a může se tak jednat o zajímavý výlet.

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+