Zápas o postup na EURO 2020: Česko – Kosovo

Už 14. listopadu nás čeká zápas v rámci kvalifikace na ME 2020 Česko – Kosovo. Pořadatelé vyhodnotili zápas jako rizikový, což znamená, že každý, kdo se chce dostavit na stadion, musí předložit doklad totožnosti. Vstupenky se pak pohybují od 300 do 700 korun.

Po tom, co se česká reprezentace představila v Olomouci a porazila Černou Horu v poměru 3:0, se ukáže i v Plzni. Předposlední zápas kvalifikace odehraje Česká republika proti Kosovu, o tři dny později se pak střetne s Bulharskem.

Ve skupině A se Česko nachází na druhém místě. Tabulce vévodí Anglie, která má patnáct bodů. Tu jsme však nedávno porazili a oživili tak naděje na postup. Zvláště poslední dva zápasy jsou pak pro Česko velmi důležité. Pouhý bod za námi je právě Kosovo, tudíž se dá mluvit o zápasu, který jednomu z aktérů zaručí postup.

V duelu s Kosovem jsme favoritem, je však důležité si dávat pozor. V září jsme tomuto týmu podlehli v poměru 2:1. Nebezpečí si uvědomuje i samotný svaz a apeluje na hráče, aby nic nepodcenili. Sázkové kanceláře nám doma přidělily kurz 1.60. Nahrává tomu i fakt, že reprezentace v Plzni ještě neprohrála.

Na co se můžeme těšit v případě postupu? Patnácté mistrovství Evropy ve fotbale bude tak trochu jiné. Odehraje se od 12. června do 12. července 2020 a bude se konat ve dvanácti městech ve dvanácti různých zemí.

Kvalifikaci hraje celkově 55 týmů, 24 z nich si pak zahraje EURO 2020 třeba i v Baku (Ázerbajdžán), Izraeli (Jeruzalém) či Bulharsku (Sofie). Pokud se na fotbal chystáte, můžete využít i bližší stadiony – Mnichov (Německo), Budapešť (Maďarsko). Například vlak vás do těchto míst pohodlně dopraví a může se tak jednat o zajímavý výlet.

VSADIT ZÁPAS A VYBRAT 150,- KČ ZDARMA

Pokud si chcete vsadit, stačí se registrovat k sázkové společnosti Tipsport a obdržíte ihned 150,- Kč na hru zdarma. Účet můžete ověřit z domova online a nemusíte nikam chodit. Zároveň můžete sledovat online stream zdarma, který sázková kancelář každý den nabízí.

Top-fight.cz – Nejlepší server o bojových sportech! Každodenní novinky z MMA scény

Bojové sporty jsou v České republice na vzestupu! A není také divu, jelikož se na tuzemské scéně vytvořila organizace Oktagon MMA, která se stará o velkolepé show, za jakou by byli rádi kdekoliv na světě. Karlos Terminátor Vémola, to je jméno, které zná už téměř každý občan. Pokud chcete mít stále přehled, navštivte stránku Top-fight.cz, která poskytuje novinky z tuzemské i zahraniční scény. Portál o bojových sportech

Číst více »

Tipy a sázení na fotbal

Sázení na fotbal je ve světě asi nejoblíbenější. Fotbal se totiž hraje téměř pořád a doprovází ho vždy bohatá nabídka pro sázkaře. Pokud se ptáte, jak sázet na fotbal, pokusíme se poradit, jak být v této činnosti úspěšný. Je jasné, že každý sázkař má své metody. Někdo se podívá na tabulku a má jasno, jiný zase hledá informace ze zákulisí a zranění klíčových hráčů. Pokud máme poradit,

Číst více »

Sázení na dostihy! Velká pardubická je tady

Pokud sázíte na dostihy, berete jistě neděli 13. října za svátek. Vrcholem sezony je totiž Velká pardubická. Ten nejtěžší dostihový závod u nás, na který se chystá 21 koní. Favoritem turnaje je opět Tzigane Du Berlais, který obhajuje loňské vítězství. Sázení na dostihy je vždy velmi těžké. Svou roli hraje počasí, které může závod úplně změnit. V neděli by ale

Číst analýzu »

Nymburk se podívá do Ruska, ale na Nizhny Novgorod stačit nebude

V basketbalové Lize mistrů uvidíme český tým. Ve skupině C se představí Nymburk, který tentokrát zajíždí do Ruska, kde ho čeká Nizhny Novgorod. Z posledních pěti zápasů můžeme vidět dva úspěchy českého týmu a tři toho ruského. Zajímavostí však je, že vždy vyhrál domácí tým. I když si Nymburk v letošní sezoně nevede vůbec špatně a má skvěle složený tým, obáváme se, že

Číst analýzu »