Každý den poskytujeme ty nejlepší tipy na sázení zdarma. K tipu se váže pečlivá analýza a jsme první sázkové poradenství, za kterým stojí komplexní tým. Máme zkušenosti, přístupy k informacím a propracované strategie. I kvalitní sázkové tipy mohou být zdarma. Každý den pro vás vybíráme tipy zdarma. Zaměřujeme se na fotbal, hokej a tenis. Naleznete zde novinky, články o sázení a analýzy na sportovní utkání každý den. Můžete se těšit na návody, ukázky nejlepších tiketů a výpis aktuálních bonusů.

Za stránkou tipyzdarma.com stojí šestičlenný tým, který každý den vybírá jeden tip na sportovní utkání. Každý zápas projde poctivou analýzou a následně je přidán do sekce tipy zdarma na úvodní straně. Každoroční úspěšnost se pohybuje kolem 70%. Dále zde naleznete analýzy, přehled sázkových kanceláří a také ukázky těch nejlepších tiketů ze světa sázení. Některé informace a články poskytuje třetí strana, za správnost údajů neručíme. Výsledky online naleznete na livesport.cz. 

Pokud se chcete sázením živit, zde je několik bodů, které byste měli dodržovat. Nejdříve si stanovte limity a nedovolte, aby jakákoliv prohra měla devastující účinky. Nedávejte na tiket mnoho zápasů. Je lepší méně zápasů za vyšší vklad. Sázejte to, v čem se vyznáte. Každou sázku a tip důkladně promyslete. Nedohánějte ztráty nesmyslným zvyšováním vkladu.

Zápas mezi Slavií a Libercem se na Sinobo Stadium odehraje před prázdným hledištěm

Zápas mezi Slavií a Libercem se na Sinobo Stadium odehraje před prázdným hledištěm. Úřadující ligový mistr si odpyká disciplinární trest za chování svých fanoušků v domácím utkání s Olomoucí. Slavia vstoupila do nového ročníku třemi výhrami v řadě, před týdnem ale překvapivě ztratila body v Karviné. Mužstvo kolem kapitána Tomáše Součka sice mělo celou řadu šancí, nedokázalo se však prosadit, takže se muselo spokojit s bezbrankovou remízou.

Opačný průběh sezóny má za sebou Liberec. Ambiciózní klub na začátek vyhrál v Ostravě, nadcházející tři ligové duely ale prohrál a po čtyřech kolech má proto na kontě jenom tři body. Slovanu příliš nefunguje defenziva, neboť zatím nedokázal uhájit čisté konto. Proti Slavii se ale hostujícímu týmu daří. Liberec prohrál jediný z posledních šesti ligových zápasů s úřadujícím šampionem, čtyřikrát ale byla k vidění remíza. Slavia vyhrála pouze jedno z předchozích čtyř domácích utkání s Libercem (1-2-1).

Co napravovat má po minulém utkání Mick van Buren. Právě nizozemský útočník proti Karviné nevyužil hned několik šancí. Velká pozornost bude z libereckého týmu upřena na Oscara Dorleye. Reprezentant Libérie se během uplynulých dnů dostal do spojení se zájmem Man City a nyní má mít namířeno právě do Slavie. Slavia v lize desetkrát za sebou neprohrála a z toho sedmkrát zvítězila. Slávisté ve třech ze čtyř kol udrželi čisté konto a s jedním inkasovaným gólem mají nejlepší obranu soutěže. Liberec prohrál pět z posledních šesti ligových zápasů (1-0-5).