Evropská liga pokračuje a s ní i velice vyrovnána skupina G. Švýcarští Young Boys okupují první příčku se sedmi body a přivítají doma FC Porto, které je poslední se čtyřmi body.

Portugalské týmy jsou na této úrovni často přeceňovány, mají sice zvučná jména, ale jejich sláva už je dávno pryč a jejich předváděná hra neodpovídá často směšným kurzům, které jsou na ně vypisovány.

Lídři švýcarské ligy, kteří ve své soutěži doma ještě neprohráli a v LM mají na svém stadionu dvě výhry, přivítají poslední Porto, které venku dvakrát prohrálo se skóre 0:4. Domácí tým je vypsán jako outsider, což je už z logiky věci nesmysl. Vždyť Porto nedokázalo ani vystřelit na bránu u skotských Rangers.

My bychom tu zde vypsali kurzy přesně naopak, proto neváháme a vybíráme si sázku na domácí bez remízy v kurzu 2.1. Pokud padne remíza, vrací se nám vklad.

VSADIT TIP A VYBRAT VOLNOU SÁZENKU 150,- KČ ZDARMA

Pokud si chcete vsadit, stačí se registrovat k sázkové společnosti Tipsport a obdržíte ihned 150,- Kč na hru zdarma. Účet můžete ověřit z domova online a nemusíte nikam chodit. Zároveň můžete sledovat online stream zdarma, který sázková kancelář každý den nabízí.

Sázení na dostihy! Velká pardubická je tady

Pokud sázíte na dostihy, berete jistě neděli 13. října za svátek. Vrcholem sezony je totiž Velká pardubická. Ten nejtěžší dostihový závod u nás, na který se chystá 21 koní. Favoritem turnaje je opět Tzigane Du Berlais, který obhajuje loňské vítězství. Sázení na dostihy je vždy velmi těžké. Svou roli hraje počasí, které může závod úplně změnit. V neděli by ale mělo být 22 stupňů a povrch nebude tak těžký a mokrý. Počasí je nevyzpytatelné, zatím se však očekává optimální předpověď, což by nemělo závod komplikovat. Pokud chcete

Číst analýzu »

Jasná záležitost by se měla odehrát Na Litavce

Sparta Praha zajíždí do Příbrami a tento duel má jasného favorita. Sparta s Příbramí neprohrála od roku 2012 a i dnes se očekává, že pražené odvezou všechny body. Tabulka je vyrovnaná a až šestá Sparta, které se v posledních duelech nedařilo a zápasy skončily pouhou remízou, bude chtít jasně vyhrál. Pouhých deset bodů je rozdíl mezi třetím a dvanáctým místem. Střed tabulky je vyrovnaný a každé kolo může postavení týmů zcela změnit. Příbram začala sezonu dobře, následně se však propadla do skupiny o udržení. Zajímavostí je, že tento tým

Číst analýzu »

Jednoznačný průběh by mělo mít utkání mezi Opavou a Spartou

Sparťané z 18 ligových utkání s Opavou prohráli jenom dvakrát (v říjnu 1995 a v březnu 1999) a dnes tak budeme mít jednoznačného favorita. Sparta Praha si jede do Opavy pro důležité tři body, ostatní se bere jako jednoznačný neúspěch. Opava po čtrnácti zápasech vytírá samotné dno tabulky a na svém kontě má pouhých devět bodů. Nic však není ztraceno, jelikož Karviná a Zlín mají pouze o dva body více. Tentokrát se však hraje skupina o udržení, kde bude až šest nejhorších týmů a tomu se Opava

Číst analýzu »

V Lize mistrů jdeme proti favoritovi! Sázíme neprohru hostujícího celku

Atalanta je možná největším zklamáním Ligy mistrů. Ta je totiž ve skupině C na posledním místě a má pouhý jeden bod a skóre 3:12. I tak jí dávají bookmakeři proti Dinamu Záhřeb do role favorita. My dnes však nesouhlasíme a zahrajeme si proti většině. Ve skupině C máme Manchester City, Šachtar, Dinamo a Atalantu. Počítá se s tím, že první místo s přehledem získá City. Jenže co to druhé? Tam se přou Šachtar a Dinamo, kteří mají oba po pěti bodech. Dinamo se dnes střetne s Atalantou, která nehraje

Číst analýzu »

Poskytujeme tipy zdarma a analýzy na sportovní utkání každý den. Zaměřujeme se na fotbal, hokej, tenis a další. Píšeme recenze na sportovní akce. Doporučujeme sázkové kanceláře. Píšeme články o kurzovém sázení. Rádi zveřejníme i vaše tipy, analýzy, tikety a sportovní akce. Všechna práva vyhrazena 2017 © tipyzdarma.com. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!