Ligu mistrů vystřídá ve čtvrtek Evropská liga a na Národním futbalovém stadionu na Slovensku nás čeká zápas Slovan Bratislava proti Wolves. Zápas je naplánován na 24. října a Slovan Bratislava se tak po dlouhé době představí doma. Připravili jsme si tip na skupinu K, kde naši sousedé tabulku dokonce vedou.

První tým se čtyřmi body porazil Besikatas 4-2 a následně venku remizoval s Bragou 0-0. Od Slovanu by jen málokdo čekal takové úspěchy. To však zatím potvrzují i v domácí lize, kde vede tabulku, což je pro psychiku týmu v dalším kole Evropské ligy velmi důležité.

Tým, který figuruje v Premier League, má jistě své kvality, ale už stihl dobře poznat, že EL má také své. Wolves nečekaně padlo doma s Bragou 0:1, následně však odčinili ostudnou porážku a stejným poměrem porazily Besiktas. Tým má nyní šest zápasů bez prohry a o víkendu dokonce porazil Manchester City na jeho hřišti. Na Wolves byl kurz 21!

Jak bylo dobře vidět, venkovní hřiště je nezastraší a aktuální forma je přímo skvělá. Slovan ukázal v EL své kvality, nutno však podotknout, že měl v obou zápasech velkou dávku štěstí. Tým z PL potřebuje nutně bodovat, aby se dotáhl na postup ze skupiny a podle nás je i lepším celkem. V tomto duelu jde o hodně a navrch bude mít Wolves. Vsadíme si tedy tip na hostující tým v kurzu 1.80!

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+