Vyšvihne se Inter na první pozici? Juventus dává zelenou

Inter se v minulém kole opět mohl dostat do čela tabulky Serie A, protože Juventus v zápase, ve kterém dostal Ronaldo volno, pouze remizoval na hřišti Lecce. To se však nestalo! Milán uhrál taktéž pouze bod proti Parmě a Stará dáma se tak stále drží na čele s náskokem jednoho bodu.

Zítra si Inter pojede pro povinné tři body do Brescie a statistiky hovoří jasně. Inter je venku zatím neomylný, kdy ze čtyř venkovních zápasů bral dvanáct bodů. Po bodech pak dokonce sahal i na hřišti Barcelony v LM. Skvěle se třeba zatím vyplácí přestup Lukkaka, který už má na kontě šest gólů.

To Brescia ze tří domácích zápasů uhrála jen bod a patří jí až osmnácté místo. Tento tým by neměl být každopádně překážkou. Od té doby, co černo-modré převzal Antonio Conte, dává tento celek opět vzpomenout na časy své největší slávy a pokud chce pomýšlet na zisk titulu, nesmí v takovémto zápase zaváhat. Čistá dvojka v kurzu 1.57 je solidní.

VSADIT ZÁPAS A VYBRAT 150,- KČ ZDARMA

Pokud si chcete vsadit, stačí se registrovat k sázkové společnosti Tipsport a obdržíte ihned 150,- Kč na hru zdarma. Účet můžete ověřit z domova online a nemusíte nikam chodit. Zároveň můžete sledovat online stream zdarma, který sázková kancelář každý den nabízí.

Top-fight.cz – Nejlepší server o bojových sportech! Každodenní novinky z MMA scény

Bojové sporty jsou v České republice na vzestupu! A není také divu, jelikož se na tuzemské scéně vytvořila organizace Oktagon MMA, která se stará o velkolepé show, za jakou by byli rádi kdekoliv na světě. Karlos Terminátor Vémola, to je jméno, které zná už téměř každý občan. Pokud chcete mít stále přehled, navštivte stránku Top-fight.cz, která poskytuje novinky z tuzemské i zahraniční scény. Portál o bojových sportech

Číst více »

Kurzové sázení může být propastí!

Každý začínající sázkař si myslí, že se za málo práce dostane k penězům a začne tak nekonečný koloběh, který může skončit až krachem. Opravdu už bylo lidí, kteří si mysleli, že rozumíte sportu jen oni a nakonec to skončilo exekucí. Jako první se musíme zamyslet, proč jsou zde sázkové kanceláře. Nebudeme si mazat med kolem úst a řekneme si jasně, že kvůli zisku. Chtějí prosperovat a mít

Číst více »

Lukáš Rosol prošel v Moskvě kvalifikací, první kolo ale nezvládne

V rámci moskevského ATP turnaje uvidíme i české želízko v ohni. Kvalifikací prošel Lukáš Rosol, když se poradil Safiullinem a Milojevicem. V prvním kole ho čeká Londero Juan Ignacio, který je ale zaslouženě favoritem. Ne vždy to jde podle představ, o čemž by v posledních letech mohl mluvit Tomáš Rosol. Jeho forma klesá a nyní je z toho až 152.

Číst analýzu »

Messi a jeho parta v Praze! Tentokrát to odnese Slavia

Ve středu uvidíme zápas Slavia Praha proti Barceloně na stadionu Sinobo v Praze. Je totiž naplánované třetí kolo Ligy mistrů a pražský celek zažije jedno z nejvýznamnějších utkání v historii. Slavia Praha je v tabulce na poslední čtvrté příčce a vlastní pouze jeden bod ze dvou zápasů. Ale možná i to je v Lize mistrů úspěch. Zvláště na Interu to mohlo vyjít za

Číst analýzu »