Pokud máte zájem o placené tipy, dobře si vždy danou službu ověřte. Na internetu je možná stovky stránek, které nabízí výherní tipy a tikety. Většinou se však jedná pouze o podvod a provozovatelé se snaží tahat peníze z důvěřivých lidí. Každý placený servis by měl mít proto verifikaci, tudíž ověření svých tipů třetí stranou.

Co je verifikace? Verifikace je web, který ověřuje tipy a počítá statistiku. Než vám sázkař pošle tip, měl by ho vložit na nějakém verifikačním webu do své historie. Pokud stránka, která nabízí tipy, nemá verifikaci, jedná se o podvod. Verifikaci si totiž nechce provozovatel založit, aby nebylo vidět, že jeho tipy jsou ztrátové.

Poslední dobou se množí stránky na Facebooku. Nabídky vypadají lákavě a tikety ještě lépe. Nic však není růžové a podvodníkům jde pouze o peníze, které jim pošlete za členství. Dá se tak hovořit o klamavé reklamě, na kterou jsou úřady krátké. Než totiž stihnou celou situaci řešit, majitelé změní název a pokračují ve své činnosti dále. Třeba na Slovensku jsme již byli svědky toho, že podvodník s tipy šel do vězení. Je to sice ojedinělé, ale tuzemské úřady se začínají touto problematikou stále více zabývat.

Pokud chcete mít 100% jistotu, že nenaletíte podvodníkům, vždy si vyžádejte verifikaci. Verifikačních webů je na internetu mnoho, naleznete je v českém jazyce i angličtině.

VSADIT ZÁPAS A VYBRAT 150,- KČ ZDARMA

Pokud si chcete vsadit, stačí se registrovat k sázkové společnosti Tipsport a obdržíte ihned 150,- Kč na hru zdarma. Účet můžete ověřit z domova online a nemusíte nikam chodit. Zároveň můžete sledovat online stream zdarma, který sázková kancelář každý den nabízí.

Liga mistrů je tady! Zabere konečně Tottenham?

Tým z Londýna už potřebuje nutně zabrat a dostat se do výsledkové pohody. Tápe na poli Ligy mistrů i ve své tamní Premier League. Dnes však přijede ideální soupeř a Tottenham se konečně může odrazit. Bělehrad je sice v tabulce před anglickým týmem, kvalitativně je však o třídu níže. Tottenham si po zpackaném zápase s Bayernem, kdy ostudně prohrál na domácí půdě 2:7, konečně potřebuje spravit chuť a udobřit si fanoušky. Mít totiž ze tří zápasů pouze jeden bod, to nebývá pro tým takových

Číst analýzu »

Anglie slaví jubileum! Tušíme debakl

V anglickém svatostánku ve Wembley se odehraje zápas mezi domácí Anglií a Černou Horou, tedy zápas dvou soupeřů Česka ve skupině. Zápas pro Anglii není speciální jen tím, že už po samotném duelu mohou oslavit postup na EURO, ale hlavně tím, že se jedná o jubilejní tisícáté utkání na mezinárodní scéně. Pro tuto událost budou mít hráči na hrudi speciální čísla, která udávají, kolikátým reprezentantem v historii daný hráč je. Anglie má doma skóre 14:3 po třech zápasech. Třeba Černou Horu klepla i venku

Číst analýzu »

Manchester City kraluje skupině C, ani dnes je Atalanta nezastaví

Středečním dnem pokračuje Liga mistrů a čtvrté kolo nám hodně napoví, kdo se dostane do vyřazovacích bojů. Ve skupině C to má téměř jasné Manchester City, který zvítězil ve všech třech zápasech a s devíti body je na první pozici. Naopak jejich dnešní soupeř Atalanta vytírá dno a za tři zápasy obdrželi jedenáct branek. Atalanta prohrála všechny tři zápasy v Lize mistrů a nevypadá to s ní vůbec dobře. Ve dvou případech přitom domácí drželi míč častěji na svých kopačkách a také vyprodukovali vyšší počet

Číst analýzu »

Poskytujeme tipy zdarma a analýzy na sportovní utkání každý den. Zaměřujeme se na fotbal, hokej, tenis a další. Píšeme recenze na sportovní akce. Doporučujeme sázkové kanceláře. Píšeme články o kurzovém sázení. Rádi zveřejníme i vaše tipy, analýzy, tikety a sportovní akce. Neváhejte nás kontaktovat. Všechna práva vyhrazena 2017 © tipyzdarma.com.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!