Pokud máte zájem o placené tipy, dobře si vždy danou službu ověřte. Na internetu je možná stovky stránek, které nabízí výherní tipy a tikety. Většinou se však jedná pouze o podvod a provozovatelé se snaží tahat peníze z důvěřivých lidí. Každý placený servis by měl mít proto verifikaci, tudíž ověření svých tipů třetí stranou.

Co je verifikace? Verifikace je web, který ověřuje tipy a počítá statistiku. Než vám sázkař pošle tip, měl by ho vložit na nějakém verifikačním webu do své historie. Pokud stránka, která nabízí tipy, nemá verifikaci, jedná se o podvod. Verifikaci si totiž nechce provozovatel založit, aby nebylo vidět, že jeho tipy jsou ztrátové.

Poslední dobou se množí stránky na Facebooku. Nabídky vypadají lákavě a tikety ještě lépe. Nic však není růžové a podvodníkům jde pouze o peníze, které jim pošlete za členství. Dá se tak hovořit o klamavé reklamě, na kterou jsou úřady krátké. Než totiž stihnou celou situaci řešit, majitelé změní název a pokračují ve své činnosti dále. Třeba na Slovensku jsme již byli svědky toho, že podvodník s tipy šel do vězení. Je to sice ojedinělé, ale tuzemské úřady se začínají touto problematikou stále více zabývat.

Pokud chcete mít 100% jistotu, že nenaletíte podvodníkům, vždy si vyžádejte verifikaci. Verifikačních webů je na internetu mnoho, naleznete je v českém jazyce i angličtině.

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+