Atalanta je možná největším zklamáním Ligy mistrů. Ta je totiž ve skupině C na posledním místě a má pouhý jeden bod a skóre 3:12. I tak jí dávají bookmakeři proti Dinamu Záhřeb do role favorita. My dnes však nesouhlasíme a zahrajeme si proti většině.

Ve skupině C máme Manchester City, Šachtar, Dinamo a Atalantu. Počítá se s tím, že první místo s přehledem získá City. Jenže co to druhé? Tam se přou Šachtar a Dinamo, kteří mají oba po pěti bodech.

Dinamo se dnes střetne s Atalantou, která nehraje na svém stadionu. Nechápeme, jak na ní může být kurz 1.57 a ještě padající. V prvním vzájemném duelu dostala od Dinama 4:0, což svědčí o tom, že lepší určitě není. Sázkové kanceláře jen nemohou uvěřit, že mají tři prohry a jednu remízu.

Než si vsadit kurz 1.57, tak si v klidu zkusíme neprohru hostí za 2.45. Nevidíme jediný důvod, proč by se to nemohlo stát realitou. Šachtar jede na Manchester a počítá se s tím, že prohraje. Pokud Záhřeb uhraje alespoň bod, může být na druhém místě. Motivace tedy rozhodně nechybí!

VSADIT TIP A VYBRAT VOLNOU SÁZENKU 150,- KČ ZDARMA

Pokud si chcete vsadit, stačí se registrovat k sázkové společnosti Tipsport a obdržíte ihned 150,- Kč na hru zdarma. Účet můžete ověřit z domova online a nemusíte nikam chodit. Zároveň můžete sledovat online stream zdarma, který sázková kancelář každý den nabízí.

Sázení bez rizika, to je Surebets

Už jste slyšeli o sázení bez rizika? Taková možnost existuje. Výhry sice nejsou závratně vysoké, ale jedná se o dlouhodobý proces, který vede k zajímavým výsledkům. Pokud nechcete už prohrávat a zbytečně riskovat, čtěte dále. Pojem Surebets je anglického jazyka a znamená jisté sázení. Jedná se o strategii, se kterou nemůžete jít do mínusu. Stačí mít otevřené účty u několika sázkových kanceláří a sledovat rozdíly kurzů. Existují už i různé kalkulačky, které vám tyto zápasy doporučí. Koeficient ziskovosti musí být větší než 1 a používá se jednoduchá

Číst analýzu »

Podruhé během týdne dojde na zápas mezi Slavií a Ostravou

Podruhé během týdne dojde na zápas mezi Slavií a Ostravou. Obhájce ligového titulu má o motivaci postaráno, neboť Baník ho vyřadil z MOL Cupu. Nutno však podotknout, že Slavia nastoupila ve velmi pozměněné sestavě, což hrálo značnou roli. Baník Ostrava je momentálně na šesté příčce a místní jsou za ni velmi rádi. V minulých letech měl totiž vždy Baník finanční problémy a vytíral dno tabulky. Sbírá body především doma, jelikož ze šesti zápasů venku rovnou čtyřikrát prohrál. Slavii nemusíme představovat. Minulý týden se předvedla proti Barceloně, kterou mohla

Číst analýzu »

Ajax si jede pro výhru

Ve skupině H nás čeká důležitý zápas pro Ajax, jelikož jde o nejvyrovnanější skupinu vůbec. Chelsea, Ajax i Valencia mají shodně sedm bodů. Bylo by tomu jinak, jenže Ajax zařízli rozhodčí, když vedli po poločase 3:1 na Chelsea a kráčeli si pro jasné prvenství ve skupině. To by však nesměli přijít dvě červené karty a penalta jako bonus. Z jasné výhry nakonec mohli být rádi, že udrželi remízu. To však nemění nic na tom, že Amsterdam předvádí podle nás nejlepší fotbal ze všech v této skupině a

Číst analýzu »

Tipy a sázení na fotbal

Sázení na fotbal je ve světě asi nejoblíbenější. Fotbal se totiž hraje téměř pořád a doprovází ho vždy bohatá nabídka pro sázkaře. Pokud se ptáte, jak sázet na fotbal, pokusíme se poradit, jak být v této činnosti úspěšný. Je jasné, že každý sázkař má své metody. Někdo se podívá na tabulku a má jasno, jiný zase hledá informace ze zákulisí a zranění klíčových hráčů. Pokud máme poradit, jak úspěšně sázet na fotbal a vyhrávat, dáme vám dvě doporučení. Vždy se nejprve podívejte na formu týmu a jeho

Číst analýzu »

Poskytujeme tipy zdarma a analýzy na sportovní utkání každý den. Zaměřujeme se na fotbal, hokej, tenis a další. Píšeme recenze na sportovní akce. Doporučujeme sázkové kanceláře. Píšeme články o kurzovém sázení. Rádi zveřejníme i vaše tipy, analýzy, tikety a sportovní akce. Všechna práva vyhrazena 2017 © tipyzdarma.com. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!