Atalanta je možná největším zklamáním Ligy mistrů. Ta je totiž ve skupině C na posledním místě a má pouhý jeden bod a skóre 3:12. I tak jí dávají bookmakeři proti Dinamu Záhřeb do role favorita. My dnes však nesouhlasíme a zahrajeme si proti většině.

Ve skupině C máme Manchester City, Šachtar, Dinamo a Atalantu. Počítá se s tím, že první místo s přehledem získá City. Jenže co to druhé? Tam se přou Šachtar a Dinamo, kteří mají oba po pěti bodech.

Dinamo se dnes střetne s Atalantou, která nehraje na svém stadionu. Nechápeme, jak na ní může být kurz 1.57 a ještě padající. V prvním vzájemném duelu dostala od Dinama 4:0, což svědčí o tom, že lepší určitě není. Sázkové kanceláře jen nemohou uvěřit, že mají tři prohry a jednu remízu.

Než si vsadit kurz 1.57, tak si v klidu zkusíme neprohru hostí za 2.45. Nevidíme jediný důvod, proč by se to nemohlo stát realitou. Šachtar jede na Manchester a počítá se s tím, že prohraje. Pokud Záhřeb uhraje alespoň bod, může být na druhém místě. Motivace tedy rozhodně nechybí!

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+