Ajax Amsterdam pokračuje ve své spanilé jízdě z minulého roku i letos. Opět vede svou ligu a nestrádá ani v Champions League, kde je po dvou zápasech suverénní bez ztráty bodu a se skóre 6:0. O víkendu si v Eredivisie připsal výhru na hřišti Waalwijku 2:1 a do zápasu tak půjde ve velké psychické pohodě. Na jejich rychlé útoky je radost se dívat a určitě nějaký ten gól přidají i dnes.

Na druhé straně bude londýnská Chelsea, která v Premier League táhne šňůru tří zápasů bez ztráty bodu. V posledním zápase přivítala ve své domovské aréně Norwich, kdy soupeři nedovolila ani jednu střelu na bránu zvítězila 1:0. Ve skvělé formě je Tammy Abraham, který pálí jeden gól za druhým a vede tabulku střelců anglické ligy.

Týmům se daří a určitě uvidíme krásný zápas, kde alespoň jeden gól oba vstřelí. Výsledek si však neodvážíme tipovat. Nám se jako sázka zamlouvá počet gólů u Tipsportu. Jako nejpravděpodobnější výsledky vidíme 1:1, 1:2 nebo 2:1. Volíme tedy sázku, že přesný počet gólů bude 2 až 4 v kurzu 1.61.

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+