Překvapení LaLigy je zcela jistě tým Granady. Ten totiž drží velmi slušnou třetí pozici a bude dost zajímavé sledovat, jestli ji před Atl. Madrid uhájí. Dnes může náskok navýšit, protože zajíždí na hřiště Getafe.

Granada vyhrála šest zápasů z deseti a pyšní se třetí příčkou. Dnes se střetne s Getafe, které je až na třinácté pozici. Zajímavostí je, že nováček z Granady, který byl jednu chvíli i na prvním místě, je dnes outsiderem s kurzem 4.73. Bookmakeři si stále myslí, že toto umístění jim nepatří a volí dnes jako favorita domácí tým.

Rozjetá Granada si již zajistila stejný počet bodů (20) jako za celou sezónu 2016/2017. Mužstvo je teprve třetím týmem, který se po postupu do La Ligy po deseti kolech nacházel na první příčce. Za posledních osm utkání hráči šestkrát zvítězili a šestkrát udrželi čisté konto. Granada si navíc udržela formu z minulé sezóny druhé ligy, ve které obdržela za čtyřicet dva zápasů pouze osmadvacet branek.

Pokud máme zhodnotit situaci a vybrat tip, volíme dnes jasně neprohru hostů v kurzu 1.90. Týmy jsou vyrovnané, forma je však na straně Granady. Tomuto zápasu by slušela remíza, nikdo by se však nedivil, kdyby byla čistá dvojka.

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+