Překvapení LaLigy je zcela jistě tým Granady. Ten totiž drží velmi slušnou třetí pozici a bude dost zajímavé sledovat, jestli ji před Atl. Madrid uhájí. Dnes může náskok navýšit, protože zajíždí na hřiště Getafe.

Granada vyhrála šest zápasů z deseti a pyšní se třetí příčkou. Dnes se střetne s Getafe, které je až na třinácté pozici. Zajímavostí je, že nováček z Granady, který byl jednu chvíli i na prvním místě, je dnes outsiderem s kurzem 4.73. Bookmakeři si stále myslí, že toto umístění jim nepatří a volí dnes jako favorita domácí tým.

Rozjetá Granada si již zajistila stejný počet bodů (20) jako za celou sezónu 2016/2017. Mužstvo je teprve třetím týmem, který se po postupu do La Ligy po deseti kolech nacházel na první příčce. Za posledních osm utkání hráči šestkrát zvítězili a šestkrát udrželi čisté konto. Granada si navíc udržela formu z minulé sezóny druhé ligy, ve které obdržela za čtyřicet dva zápasů pouze osmadvacet branek.

Pokud máme zhodnotit situaci a vybrat tip, volíme dnes jasně neprohru hostů v kurzu 1.90. Týmy jsou vyrovnané, forma je však na straně Granady. Tomuto zápasu by slušela remíza, nikdo by se však nedivil, kdyby byla čistá dvojka.

VSADIT ZÁPAS A VYBRAT 150,- KČ ZDARMA

Pokud si chcete vsadit, stačí se registrovat k sázkové společnosti Tipsport a obdržíte ihned 150,- Kč na hru zdarma. Účet můžete ověřit z domova online a nemusíte nikam chodit. Zároveň můžete sledovat online stream zdarma, který sázková kancelář každý den nabízí.

Šlágr kola je tady: Slavia jede do Plzně!

Parta okolo kouče Trpišovského dnes odehraje zápas s Plzní. V utkání půjde opravdu o hodně, protože kdyby Slavia vyhrála, odskočí soupeři na již propastných devět bodů. Vyhraje-li Plzeň, může se tak stále držet na dostřel v souboji o titul. O Slavii asi netřeba sáhodlouze mluvit. Každý správný fanoušek sportu ví, jak neskutečně to sešívaným šlape na domácí i na evropské scéně. Vždyť pár dnů zpět trápili Messiho Barcelonu až do konečného hvizdu a kouč Trpišovský končil s hlavou v dlaních, protože Slavia mohla klidně

Číst analýzu »

Plzeň se vrátí na vítěznou vlnu

Po prohraném zápase se Slavií, který měl vyrovnaný průběh a mohl dopadnout téměř jakkoliv, zajíždí Plzeň na souboj s předposledním Zlínem. Tomu se vůbec nedaří, za posledních osm zápasů si nedokázal připsat ani jedinou výhru. Pokud chce Viktorka živit ještě alespoň nějakou naději na titul, nesmí v těchto zápasech zaváhat. Jak avizoval kouč Vrba, uvidí se, co bude se Slavií v zimě, titul má ve svých rukou, ale nehází však v žádném případě flintu do žita. Zlín se ze svých tragických výsledků nemůže vyhrabat.

Číst analýzu »

Třinec v derby nezaváhá! Bartošák na drogách?

Na stadionu Ocelářů se odehraje slezské derby a hosty budou Vítkovice. Třincem otřásá skandál okolo vyhazovu Bartošáka za opakované nedodržení životosprávy. Každému, kdo byl někdy na nějaké pořádné akci a viděl Bartošáka odpovídat novinářům na otázky po vychytané nule proti Litvínovu, tomu musí být jasné, o co jde. Za tohle by nestyděl ani sám Pablo Escobar a Patrik by mu asi udělal sakra kšeft. Je škoda, že tak skvělý brankář spadl do této pasti. Patrik podstoupí léčení, dle svých slov trpí psychickou poruchou a

Číst analýzu »

Poskytujeme tipy zdarma a analýzy na sportovní utkání každý den. Zaměřujeme se na fotbal, hokej, tenis a další. Píšeme recenze na sportovní akce. Doporučujeme sázkové kanceláře. Píšeme články o kurzovém sázení. Rádi zveřejníme i vaše tipy, analýzy, tikety a sportovní akce. Neváhejte nás kontaktovat. Všechna práva vyhrazena 2017 © tipyzdarma.com.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!