Další kolo Evropské ligy je za dveřmi a do oka nám padl zápas mezi Sevillou a lucemburským F91 Dudelange, tedy týmem, který má asi 70-krát nižší hodnotu než jejich dnešní soupeř. O favoritovi tedy není pochyb a otázkou je, o kolik Sevilla zvítězí.

Toto určitě není zápas, do kterého Sevilla nastoupí v plné polní, ale počítáme i s několika náhradníky. I tak ale věříme v pohodlné vítězství španělského celku. Sevilla má po dvou zápasech šest bodů, ale s výsledkem 1:0 proti APOEL Nicosia nemůže být tento tým spokojen. Vždyť také pálil jednu tutovku za druhou. Věříme, že se to nebude opakovat a Sevilla si zajistí pohodlný náskok již v prvním poločase a pak už bude výsledek jen v klidu navyšovat. Proti nim totiž bude celek, který nemá bránění jako svou hlavní devízu, ale také nemá kvality na to, aby v otevřené partii proti celku takových kvalit uspěl.

Dudelange překvapivě vyhrálo v kurzu 14 na hřišti APOEL, ale pak se klasicky předvedli na domácím stadionu, kde padli 1:4 s Karabachem po jasném průběhu.  Stejně tak nepřesvědčili ani minulý rok, kde při venkovních zápasech padli postupně 0:3 s Betisem, 1:5 s Olympiakosem a 2:5 s AC Milán. Jako logickou sázku volíme handicap na Sevillu -3 (při výhře o 3 góly se vrací vklad).

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+