Sázení na fotbal je ve světě asi nejoblíbenější. Fotbal se totiž hraje téměř pořád a doprovází ho vždy bohatá nabídka pro sázkaře. Pokud se ptáte, jak sázet na fotbal, pokusíme se poradit, jak být v této činnosti úspěšný. Je jasné, že každý sázkař má své metody. Někdo se podívá na tabulku a má jasno, jiný zase hledá informace ze zákulisí a zranění klíčových hráčů.

Pokud máme poradit, jak úspěšně sázet na fotbal a vyhrávat, dáme vám dvě doporučení. Vždy se nejprve podívejte na formu týmu a jeho poslední zápasy. Musíte si také zjistit, jaké duely jsou prioritní. Můžete to znát třeba z tuzemské ligy, kde Slavia Praha válí, trápí třeba i Barcelonu v Lize mistrů, ale následně vypadne z MOL Cupu. Ano, soustředí se na ligu a do poháru staví pouze náhradníky. Vždy tedy sázejte na zápasy týmů, kterým opravdu o něco jde a mají motivaci bojovat.

Další velice důležitý bod hraje domácí prostředí. Týmy jsou ze statistického hlediska o několik desítek procent lepší doma. Tým, který třeba doma porazí 5:1, je může následně potrápit. Neříká se jen tak, že doma jsou body povinností a z venkovního hřiště může být každý rád za bod. Pokud je váš tým doma favoritem a kurzy jsou příliš nízké, můžete zvolit třeba sázku na počet branek. Můžete tedy zvolit tip, že váš tým vstřelí 2.5 branek a více, kde je kolikrát velmi příznivý kurz.

V dnešní době je i výhoda live sázek, takže nemá cenu bláznit ihned po vypsání kurzů, ale počkejte si na sestavy. Podle těch se pak můžete rozhodnout a nikdy nebudete překvapeni, že nehraje tahoun týmu. Sázení na fotbal je velmi komplikované a je dobré sledovat pouze jednu ligu a zaměřit se na ní. Pokud budete střílet tipy každý víkend na jinou ligu, v dlouhodobé horizontu budete ve ztrátě.

Pokud se chcete inspirovat, sledujte naše tipy na fotbal zde.

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+