Buenos Aires v Argentině zažívá jeden z největších ATP turnajů a pomalu se schyluje k finálovým bojům, kam se dostali ti nejlepší hráči. Pro naši sázku jsme si dnes vybrali duel Ruud – Andujar, kde vidíme hodnotu v kurzu na borce z Norska.

Ruud si dal od Australian Open menší pauzu, jelikož se mu v prvním kole nezadařilo. Překvapivě ho porazil Gerasimov 3:2, nutno ale podotknout, že s velkou dávkou štěstí. Nestál tak od 21. ledna na kurtu, ale podle médií je odpočatý, plný sil a chuti.

Andujar na tom není o nic lépe, protože z posledních deseti zápasů zvítězil pouze ve dvou případech. I jeho účast na Australian Open nebyla vůbec dobrá, protože podle taktéž v prvním kole 3:0, kdy ho vyřadil Mmoh. V tomto roce porazil pouze slaboučkého Slováka Horanský.

Ruud je jistě kvalitnějším hráčem a je na něj kurz 1.80. Může to být tím, že Andujar zvítězil v jediném vzájemném duelu a také tím, že už zde má dvě kola za sebou a Ruud naskakuje jako nasazený. Ruud za 1.70!

Vsaď si a sleduj online stream zdarma

Pokud se ti náš tip líbí, můžeš si ho vsadit u sázkové kanceláře Tipsport zde. Pokud se registruješ nyní, obdržíš 150,- Kč na první sázky zcela zdarma.

Pokud již sázkovou kancelář Tipsport máš, vsaď si u Fortuny. Pokud se registruješ zde, obdržíš 500,- Kč zdarma na první sázky v CASINU.