Čtrnácté kolo Fortuna ligy přinese zápas Jablonec – Teplice. Týmy jsou od sebe pouhé tři body a bude zajímavé sledovat, jak tento duel bude probíhat. Teplice totiž na Jablonec nemohou dlouhodobě najít recept a z deseti vzájemných zápasů si připsaly pouze jedno vítězství.

Jablonec zatím předvádí velmi dobrý fotbal a je z toho po třinácti duelech pátá příčka a 21 bodů. V tom jim velmi pomáhá i Jan Sýkora, který je v Jablonci na hostování ze Slavii a každým zápasem předvádí velkou chuť do fotbalu. Teplice byly jednu dobu až na posledním místě, ale tým se dal dohromady a nyní je devět zápasů bez porážky.

Jelikož Jablonec prohrál na Slavii a následně remizoval v Liberci, měl by dnes zabrat. S tím souhlasí i bookmakeři sázkových kanceláří a domácím přidělili kurz 1.50. Očekáváme vyrovnanou hru, tři body ale zůstanou Jablonci.

VSADIT ZÁPAS A VYBRAT 150,- KČ ZDARMA

Pokud si chcete vsadit, stačí se registrovat k sázkové společnosti Tipsport a obdržíte ihned 150,- Kč na hru zdarma. Účet můžete ověřit z domova online a nemusíte nikam chodit. Zároveň můžete sledovat online stream zdarma, který sázková kancelář každý den nabízí.

Vyšvihne se Inter na první pozici? Juventus dává zelenou

Inter se v minulém kole opět mohl dostat do čela tabulky Serie A, protože Juventus v zápase, ve kterém dostal Ronaldo volno, pouze remizoval na hřišti Lecce. To se však nestalo! Milán uhrál taktéž pouze bod proti Parmě a Stará dáma se tak stále drží na čele s náskokem jednoho bodu. Zítra si Inter pojede pro povinné tři body do Brescie a statistiky hovoří jasně. Inter je venku zatím neomylný, kdy ze čtyř venkovních zápasů bral dvanáct bodů. Po bodech pak dokonce sahal i

Číst analýzu »

Finsko má v Helsinkách nabitou sestavu

Začíná nám Karjala Cup, který se odehraje v Helsinkách ve Finsku. Časové rozmezí tohoto turnaje se datuje na čtvrtek 7. listopadu a končí v  neděli 10. listopadu. Česká republika je jedním ze čtyř týmů, které se tohoto tradičního hokejového klání zúčastní. Hned v úvodním zápase se střetne domácí tým s Ruskem. Na těchto turnajích nemá moc cenu kalkulovat se vzájemnými zápasy, jelikož sestavy jsou to, o co nám jde v mezinárodních kláních především. Ta je tentokrát mnohem zvučnější na straně Finska, jelikož v ní

Číst analýzu »

Napraví Petra Kvitová zaváhání na Turnaji mistryň?

Po roce tu máme opět Turnaj Mistryň, kam se dostala i naše Petra Kvitová, které se však dlouhodobě příliš nedaří. Ani vstup do turnaje se jí nepovedl a prohrála 1:2 proti Osakaové. Jak sama v rozhovoru prozradila, hlavu si z toho nedělá a toto zaváhání má nyní možnost napravit proti slabší soupeřce, kterou je Belinca Bencic. Při pohledu na žebříček vidíme Kvitovou na šesté pozici, její dnešní soupeřku na sedmé. Bencic tam vystřelilo především semifinále na US OPEN. Od té doby má šest vítězství a čtyři

Číst analýzu »

Poskytujeme tipy zdarma a analýzy na sportovní utkání každý den. Zaměřujeme se na fotbal, hokej, tenis a další. Píšeme recenze na sportovní akce. Doporučujeme sázkové kanceláře. Píšeme články o kurzovém sázení. Rádi zveřejníme i vaše tipy, analýzy, tikety a sportovní akce. Neváhejte nás kontaktovat. Všechna práva vyhrazena 2017 © tipyzdarma.com.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!