Napravit vyřazení z domácího poháru budou chtít oba týmy Na Stínadlech, kde Teplice přivítají České Budějovice. Dynamo vyhrálo poslední tři ligové zápasy a bodovat chce i tentokrát. Proti Tomu stojí Teplice, kterým se minulé kolo v Jablonci nevydařilo.

Teplice neprohrály téměř dva měsíce, ale i tak je z toho až desáté místo. Mají na kontě šest remíz ze čtrnácti zápasů, což je se Sigmou nejvíce za všech týmů. Je zde klíčové, že předvádí stabilní výkony, ale minulá prohra v Jablonci jim ukázala, že mají určité mezery. I proto dnešní zápas nepodcení.

České Budějovice naposledy porazily Karvinou a zvítězily ve třetím ligovém utkání po sobě, v každém z nich navíc vstřelily přesně tři góly. Nováček první ligy se tím posunul do klidnější části tabulky, když měl před tímto kolem na poslední Opavu náskok osmi bodů. Vyhraje opět domácí tým? To platilo ve čtyřech uplynulých ligových zápasech mezi Teplicemi a Českými Budějovicemi.

Pokud zde máme tipovat výsledek, očekáváme, že utkání bude vyrovnané a pomůže zde výhoda domácího prostředí. V hubeném výsledku sázíme výhru domácích v kurzu 2.00.

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+