WePlay Pushka League nám pokračuje boji v play-off. Minule jsme trefili nádherný kurz 3.21 na VP. Prodigy a dnes máme v hledáčku nižší kurz, ale taktéž si myslíme, že je hodnotný.

V dnešním semifinále upper bracketu se střetne největší favorit Team Secret proti Teamu Liquid. Ve skupinové fázi Secret zvítězili se skóre 5-1, když jedinou prohru měli právě proti dnešnímu soupeři. Jejich motivace však nebyla velká, jelikož měli zajištěný pohodlný postup ze skupiny, v play-off jsem přesvědčen, že to bude zcela odlišný zápas od toho prvního.

Motivace protivníků je proti nim vždy 100%. Ať jde o skupinu nebo o play-off, porazit Secret je prostě úspěch za všech okolností, ale většinou k tomu dochází právě, když už jim o nic nejde. V prvním kole si Secreti poradili hravě s NaVi 2-0, kterým nedali vůbec čuchnout.

Team Liquid to měl ve skupině 4-2, prohrál proti Allianci i NiPkám, což jsou týmy, se kterými si Secreti vytřeli zadek. V prvním kole překvapivě porazili VP, ale ti jsou přeceňovaní a osobně se mi jejich picky vůbec nelíbí. Na ESL to byla spíše souhra náhod, že turnaj vyhráli.

Kvalitou jsou tyto týmy zcela jinde, my máme fair na Secrety 1.25 – 1.31. Tipsport nám nabízí 1.41!

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+