Z Buenos Aires, kde nám včera skvěle vyšel tenis v poměru 2:0, se přesuneme do Rotterdamu a také změníme povrch. Proti sobě se představí Auger-Aliassime – Struff, kde jsou kurzy sice vyrovnané, ale i tak zde máme svého favorita.

Mladíček Auger-Aliassime nehraje podle představ, momentálně je v žebříčku na 21. pozici, výkony tomu však neodpovídají a má nahráno převážně z minulých měsíců. Z posledních deseti zápasů vyhrál pouze pět, vrcholem bylo, když ho na Australian Open vyřadil hned v prvním kole Gulbis.

Struff má bilanci sice ještě horší (4-6), ale pravidelně hraje se špičkou ATP. Prohry s Kyrgiosem, Isnerem, Medvedevem nejsou ostudou. Na nedávném Australian Open měl trochu smůlu, že narazil právě na pozdějšího vítěze Djokoviče. Tomu však dokázal vzít set a dostat se k tomu jednou do TB, což se nikomu nepovedlo, tedy až na finále Djokoviče s Thiemem (2:3).

Struff od AO nehraje, tudíž bude plný sil. Auger si před šesti dny připsal porážku s Herbertem a žádné zlepšení neukázal. Vzájemný zápas, který se odehrál nyní v lednu, byl jasně pro Struffa (6:1, 6:4) a my nevidíme důvod, proč by nevystřílel svého soupeře z kurtu i dnes. Struff v krásném kurzu 1.70!

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+