Fortuna liga se vrací a máme tady předehrávku jednadvacátého kola. České Budějovice hostí Mladou Boleslav a sázkařská komunita se přiklání k domácímu týmu. My však nesouhlasíme, protože první zápas po pauze nebude žádná hitparáda.

Mladá Boleslav je aktuálně na pátém místě, od druhého ji však dělí pouhých šest bodů. Z posledních pěti zápasů třikrát prohrála, bylo to s Jabloncem, se Spartou a překvapivě i v Opavě. Tým není vůbec špatný a podle nás je stabilnější než kádr Českých Budějovic.

Právě Dynamo je osmé pozici a na Boleslav ztrácí pouhé dva body. V závěru první poloviny se jim dařilo, z posledních osmi duelů prohrály pouze jednou. To bylo na Slavii v poměru 4:1.

Pokud srovnáme tyto dva týmy, rozdíl zde příliš není. Podle nás je dokonce Boleslav lepší, což potvrzují i vzájemné zápasy, tam je to dokonce 4:1. Výhoda domácího prostředí dělá hodně, my zde však vidíme spíše remízu, proto si vsadíme neprohru hostujícího celku v kurzu 1.72.

Vsaď si a sleduj online stream zdarma

Pokud se ti náš tip líbí, můžeš si ho vsadit u sázkové kanceláře Tipsport zde. Pokud se registruješ nyní, obdržíš 150,- Kč na první sázky zcela zdarma.

Pokud již sázkovou kancelář Tipsport máš, vsaď si u Fortuny. Pokud se registruješ zde, obdržíš 500,- Kč zdarma na první sázky v CASINU.