Doufáme, že Sparta konečně protrhne nevýherní šňůru a probere se. Někdo si bude říkat, jestli jsme nezbláznili, když chceme sázet na Spartu, ze které si na sociálních sítí dělá srandu v dnešní době skoro každý. My však vidíme ideální příležitost přetrhnout nevýherní šňůru a díky neschopnosti Sparty už nám kurzy vystoupaly na přijatelné hodnoty.

Sparta prohrála s Plzní 1:2, vyhrála sice jasně na držení míče, více gólových šancí však měla Plzeň a zaslouženě vyhrála. My bychom však po této prohře nemalovali čerta na zeď. Když jsme dnes viděli Plzeň proti Boleslavi, můžeme s klidem říci, že se nyní jedná o nejlépe hrající tým celé ligy. Fakt, že jsou zápasy hrané bez diváků, nám říká, že na tom Sparta nebude tak špatně, aby neobrala o body Karvinou, když úplně nepropadla proti rozjeté Plzni.

Karviná v Opavě nepřesvědčila, každá šňůra jednou končí, nyní to bude ta pro Karvinou.  Sparta nemůže stále prohrávat. Jestli nezaberou ve slabé Karviné, tak už na ně letos nesázíme.  Naposledy vyhrála v prosinci s Mladou Boleslaví. Nevyhrála tak již šest kol v řadě.

Sparta Praha konečně ukope vítězství v kurzu 1.86!

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+