Pokračuje čtvrteční skupinová fáze Evropské ligy, kde se podíváme na skupinu K. Tam působí i Slovan Bratislava, který začal skvěle, ale minulá porážka s Wolves mu postup zkomplikovala. Jasným aspirantem na titul je Braga, která má po třech duelech sedm bodů, Besiktas je zase na poslední pozici a ve všech třech kláních prohrál. Tyto dva týmy se dnes střetnou spolu a dá se předpokládat výhra Bragy v kurzu 1.60.

Nás však zajímá i boj o druhé místo. Slovan udělal velkou chybu, když prohrál doma právě s Wolves 1-2. První poločas přitom ale vyhrál. Slovan Bratislava, který v minulé sezóně vyhrál domácí ligu o 17 bodů, ze tří utkání ve skupině K vybojoval čtyři body. Od května po základní hrací době prohrál jenom tři utkání, dvě však v této soutěži. Celkově vzato hosté prohráli šest ze sedmi venkovních střetnutí skupinové fáze EL.

Wolverhampton Wanderers se v Evropské lize (EL) ve skupině K vrátil do hry, když vyhrál dva po sobě jdoucí zápasy při své premiérové pohárové účasti od sezóny 1980/81. Naději na třetí výhru v řadě posiluje skutečnost, že doma prohrál jenom dvě z posledních 21 soutěžních utkání, z nichž 13 vyhrál po 90 minutách.

Slovan to dnes bude mít velice těžké, což také sázkové kanceláře předpokládají a domácím přidělily kurz 1.36. Za zvážení stojí i handicap domácích. Pokud si chcete vsadit pouze vítěze, můžete zkusit spojit Bragu a Wolves, což dá dohromady kurz přes 2.