Zápas, na který se budou upínat zraky všech fanoušků fotbalu, je tady! Druhá Plzeň se pokusí zdramatizovat souboj o titul v pražském Edenu! Povede se jí to?

Plzeň je pod trenérem Gulou k nepoznání. Z jejich hry je cítit skvělý náboj a je vidět, jak si hráči pod novým vedením sedli a opět se baví fotbalem. Kouč Vrba zde jistě udělal kus práce, ale už byl čas na změnu a ta přináší zasloužené ovoce! Jedenáct vstřelených branek a tři přesvědčivé výhry, mezi nimiž jsou i cenné skalpy Sparty a Ostravy na jejich stadiónu. Tomu říkáme forma. Dříve to byla obranná bída, kde se snažili vydřít výhru o gól, dnes hrají atraktivní fotbal.

Slávka má taktéž tři výhry, ale její hlavní problém je produktivita. Soupeře většinou jasně přehrají, dle statistik by z toho měly být alespoň tři góly, ale oni vstřelí pouze jeden. Je to tím, že přišli o své střelce a chybí Souček. Od té doby už nejsou tak efektivní. Pokud má někdy Plzeň vyhrát na Slavii, bude to teď. Slavie hraje takticky vyspělejší fotbal, ale Plzeň teď hýří sebevědomím a v útoku má momentálně navrch. Nezapomínejme také, že v této době není výhoda domácího stadionu.

Zkusíme si Plzeň v sázce bez remízy v krásném kurzu 2.23.

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+