Parta okolo kouče Trpišovského dnes odehraje zápas s Plzní. V utkání půjde opravdu o hodně, protože kdyby Slavia vyhrála, odskočí soupeři na již propastných devět bodů. Vyhraje-li Plzeň, může se tak stále držet na dostřel v souboji o titul.

O Slavii asi netřeba sáhodlouze mluvit. Každý správný fanoušek sportu ví, jak neskutečně to sešívaným šlape na domácí i na evropské scéně. Vždyť pár dnů zpět trápili Messiho Barcelonu až do konečného hvizdu a kouč Trpišovský končil s hlavou v dlaních, protože Slavia mohla klidně vyhrát, ale pouze pálila zbrkle šance. A že jich bylo! Kdo by si ještě dva roky zpět myslel, že něčeho takového bude nějaký český tým schopný.

I když se to nepromítá do bodového zisku, svými výkony si Slavie buduje respekt po celé Evropě. Na domácí půdě Slavia vévodí se suverénním skóre 28:3 a šňůrou pěti výher v řadě. Plzeň půjde do tohoto zápasu určitě mnohem motivovanější než tým, který ještě před pár dny drtil Barcelonu a vede ligu o šest bodů. To vše by mohlo hrát společně s únavou sešívaných klíčovou roli. Faktem také je, že už pátého je čeká zápas na Camp Nou.

Plzeň hraje doma dobře a nad Slavií zde zvítězila už šestkrát za sebou. My dnes využijeme faktu, že díky výkonům Slavie na evropské půdě vystoupal kurz na Plzeň až do nesmyslných hodnot. Zápas to bude vyrovnaný a my přisuzujeme větší šance na výhru Plzni.

Sázku na výhru bez remízy Plzně v kurzu 2.59 nemůžeme nechat ležet.

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+