V 26. kole Premier League se zaměříme na zápas mezi překvapením letošní sezóny Sheffield Utd a hostujícím Bournemouthem. V tomto zápase očekáváme taktický výkon od domácích a hubenou výhru 1:0. V jejich zápasech padá nejméně branek z celé PL.

Bournemouth překvapivě vyhrál poslední dva domácí zápasy a odlepil se tak ze sestupových příček. Venku je to však stále bída, tři prohry z posledních třech zápasů a to nehráli se žádným zvučným soupeřem. Venkovní bilance dvanácti zápasů a osmi proher není zrovna líbivou vizitkou.

Proti bude stát Sheffield, který doma inkasoval pouze jedenáct branek za dvanáct zápasů. Organizovaný fotbal s minimem šancí, to je ozdobou letošního překvapení Premier League. Jde o tým s nízkým rozpočtem, který díky taktické hře pokukuje po pohárových příčkách.

Věříme, že hosté budou mít minimum šancí a volíme výhru domácích v kurzu 1.72. Vsaďte si u Tipsportu a získejte 150,- Kč zdarma.

Vsaď si a sleduj online stream zdarma

Pokud se ti náš tip líbí, můžeš si ho vsadit u sázkové kanceláře Tipsport zde. Pokud se registruješ nyní, obdržíš 150,- Kč na první sázky zcela zdarma.

Pokud již sázkovou kancelář Tipsport máš, vsaď si u Fortuny. Pokud se registruješ zde, obdržíš 500,- Kč zdarma na první sázky v CASINU.