Zítra je svátek pro české fanoušky Doty2, tým NiP (ex-ChickenFighters), jenž má v sestavě dva Čechy a po úspěšném ESL byl povolán do barev věhlasných Ninjas in Pyjamas, se utká proti dlouhodobě nejlepšímu týmu na světě – Teamu Secret.

Team Secret to má 3-1 na zápasy, v tom posledním stál hlavně jejich pick v první mapě za starou belu a bylo vidět, že zápas proti Teamu Liquid berou s rezervou, vzhledem k pohodlnému skóre 3-0 a faktu, že si nejspíše mysleli, že výhra přijde sama. To se však nestalo a v rozhodující mapě Liquid poměrně pohodlně vyhráli. Jinak tu však Secret klepli například Allianci 2-0 na mapy (Alliance porazila NiP taktéž jasně 2-0 na mapy) a taky se Secret pomstili OG za prohru na ESL a zvítězili 2-1.

Stále věříme, že Team Secret je skillově úplně jinde než NiP a pokud zápas vezmou alespoň s nějakou vážností, což by měli, jelikož NiP mají stejné skóre a jde o zápas dvou předních celků skupiny, tak uvidíme jasnou výhru Secret 2-0 na mapy. Vsázíme tedy handicap – 1.5 v kurzu 1.81.

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+