Po prohraném zápase se Slavií, který měl vyrovnaný průběh a mohl dopadnout téměř jakkoliv, zajíždí Plzeň na souboj s předposledním Zlínem. Tomu se vůbec nedaří, za posledních osm zápasů si nedokázal připsat ani jedinou výhru.

Pokud chce Viktorka živit ještě alespoň nějakou naději na titul, nesmí v těchto zápasech zaváhat. Jak avizoval kouč Vrba, uvidí se, co bude se Slavií v zimě, titul má ve svých rukou, ale nehází však v žádném případě flintu do žita. Zlín se ze svých tragických výsledků nemůže vyhrabat. Pochybujeme, že zrovna zápas se stále lépe hrající Plzní bude ten, od kterého se Fastav odrazí k lepším zítřkům. Viktorka odvrátila blížící se fiasko v poháru a má po blamáži svým fanouškům co dokazovat.

Domácí prohráli na svém stadionu pět zápasů ze sedmi, tři body si odtud odvezla třeba i Karviná po výhře 4:1. Nevidíme důvod, proč by Viktoriáni měli zaváhat zrovna zde. Na Zlíně se jim dlouhodobě daří, nedostali zde gól už tři sezóny v řadě. Z toho všeho vychází čistá dvojka v kurzu 1.61. Fair kurz vidíme minimálně o desetinu níže.

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+