Skupinová fáze skončila a my se můžeme těšit na zápasy plné napětí v playoff! Tam se nám utkají CIS týmy proti EU týmům. První pikantním soubojem bude bezesporu VP.Prodigy proti Allianci.

Alliance vyhrála všechny zápasy, tedy až na ten proti největším favoritům – Teamu Secret. Skupinu ukončili se skóre 5-1. Nečekali jsme, že budou takto rozjetí, vzhledem k faktu, že tým teprve nedávno doplnil s4 na offlane a navíc hrají tento turnaj se standinem fnq na pozici supporta.

Nikobaby je však momentálně snad nejlepším carry hráčem na světě, jeho výkony jsou naprosto bezchybné. Pravá síla týmu se však ukáže až v play-off a my si myslíme, že tak, jak zazářili ve skupině, tak rychle můžou zhasnout v play-off. Tam na ně totiž čeká těžký oříšek.

VP.Prodigy na nás udělali výborný dojem svými výkony. Tato parta hraje v plné sestavě. Co se epileptick1d a Save- nechytli v prvním týmu Virtus.Pro, sestavili si vlastní rezervní tým, který klidně může přerůst své slavnější kolegy. Tento tým za posledních 22 zápasů prohrál pouze třikrát! A to dvakrát proti Virtus.Pro a poslední prohra nejde brát vážně, protože měli jasný postup, tak to kolegům nechali, protože ti museli vyhrát. Prodigy šlapou jak hodinky a Allianci možná vezmou nejen jednu mapu!

Handicap na mapy + 1.5 v kurzu 1.81 – vyšší důvěra! VP.Prodigy čistý výhra v kurzu 3.21 – nižší důvěra.

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+