Začnete-li vyhledávat služby sázkového poradenství / placených tipů, pravděpodobně narazíte na slibně vypadající webové stránky společnosti OK Sázky, která sázkové poradenství poskytuje. Údajně prý na velmi vysoké úrovni, neboť zájem o podobné služby v poslední době roste a také proto, že jsme na společnost OK Sázky našli kromě mnoha pozitivních referencí i několik lehce kritických článků a chtěli jsme tak vědět, jaká je skutečnost.

Rozhodli jsme se, že OK Sázky prozkoumáme na vlastní kůži a v této recenzi Vám dáme vědět, jak v testu obstály. Jak jsou naše recenze a zkušenosti? V následujících řádcích vám předáme zajímavé informace.

1) Webové stránky www.oksazky.cz

Webové stránky OK Sázky jsou zpracovány opravdu přehledně a profesionálně. Není jim tedy v tomto směru co vytknout. Velmi podstatná je dle našeho názoru také transparentnost, se kterou byly webové stránky tvořeny. Najdeme zde plno “nadbytečných” informací, které nás však utvrzují v důvěryhodnosti tohoto sázkového poradenství, jako například fotografie kanceláří OK Sázek, jména a fotografie jednotlivých členů jejich týmu.

Dále pak ilustrační fotografie tiketů, telefonní číslo na zákaznickou podporu a podobně. Tam jsme volali a skutečně s námi operátor probral možnosti, které toto sázkové poradenství nabízí. OK Sázky se navíc nebojí přiznat, že ne vždy. Mohou totiž přijít i horší období, což také značí, že se jedná o seriózní servis. Žádné sliby 100% tipů a podobně. Pokud by se Vám totiž někdo snažil tvrdit, že s ním budete pouze vyhrávat, pravděpodobně lže.

2) VIP SEKCE, aneb po aktivaci členství

Ani zpracování VIP sekce, kam získáte přístup po zaplacení vybraného členství, se nedá nic vytknout. Snad jen to, že působí trochu složitě a komplikovaně, nicméně po pár minutách se člověk zorientuje celkem spolehlivě. Velmi k tomu pomáhají také všudy-přítomné nápovědy a vysvětlivky. Na úvod se vám také zobrazí velmi kvalitně zpracovaná video nápověda (animace), která by vám měla vše objasnit. V případě jakýchkoliv dotazů vám vždy velmi rychle pomůže zákaznická podpora.

3) Kvalita poskytovaných služeb

Toto je zřejmě aspekt, který u služby tohoto druhu zajímá každého nejvíce, a stejně tak zajímal nejvíce nás. Ačkoliv jsme vzhledem k profesionální prezentaci sázkového poradenství OK Sázky nečekali nic špatného, skutečná kvalita poskytovaných služeb nás mile překvapila. Tipy byly vždy přidány včas a v mnohem vyšším počtu, než jsme očekávali. Byly dny, kdy se nám ukázalo v hlavní nabídce více než 15 tipů, což je oproti konkurenci velmi slušné (část z nich byla ale k přikoupení).

Velmi komplexní byly i analýzy u základních tipů, kdy mnohdy zabraly i 5-10 minut k pečlivému přečtení. Na základě analýz jsme navíc mohly rozmístit i další sázky, které z analýz vyplývaly, ačkoliv nebyly OK Sázkami přímo doporučeny. Občas se nedaří, nicméně to ke kurzovému sázení patří a v rámci celku nemůžeme říci na kvalitu poskytovaných placených tipů jediné špatné slovo!  Není se asi čemu divit, když vezmeme v potaz proces, kterým většina poskytovaných tipů prochází.

4) Zákaznický servis

Zákaznický servis OK Sázek je na opravdu vysoké úrovni. Nejprve nám sice na první dotaz nikdo několik hodin neodpovídal, což nás mírně překvapilo, nicméně poté se vše vysvětlilo (měli v ten den odstávku zákaznické podpory) a následně probíhala veškerá komunikace na jedničku, což znamená, že odpovědi přicházely zpravidla obratem, případně do pár hodin. Kvalitní zákaznická podpora je bezesporu něco, co by měla mít perfektní nejen každá společnost, která poskytuje placené tipy na sázení, ale každá seriózní společnost, která bere své klienty vážně.

Závěrem: CELKOVÉ HODNOCENÍ SÁZKOVÉHO SERVISU OK SÁZKY

Sázkovému poradenství OK Sázky není z našeho pohledu moc co vytknout. Webové stránky jsou zpracovány perfektně, splňují veškeré zákonné náležitosti a i zákaznický servis mají na jedničku. Tipy i analýzy jsou perfektní a věříme, že pokud bude někdo sázet a vybírat chytře, může s tipy od OK Sázky pořádně vyhrávat. Jediné, co bychom snad mohli vytknout, je mírně vyšší cena za některé vybrané členství ve VIP sekci, což se dá ovšem pochopit vzhledem k ziskům, které mohou tato členství přinést.

Naše celkové hodnocení sázkového poradenství OK Sázky je 9.5 / 10.
Máte také zájem o PR ČLÁNEK? Kontaktujte nás.
Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+