Atraktivní zápas nás čeká již dnes. V rámci 27. kola Fortuna ligy se střetne druhá Plzeň s pátým Baníkem Ostrava. Rozdíl mezi týmy je však propastných 16 bodů.

Baník sehrál po pauze dva zápasy venku. Vydřeli dva body za remízy se Zlínem a Příbramí a výkony nebyly vůbec odpovídající pátému týmu tabulky. Oba soupeři jsou to nejhorší, co naše liga nabízí a hrál se vyrovnaný fotbal s minimem šancí tak, jak bývá pro týmy bojující o záchranu zvykem. Baník byl ten, co musí tvořit a nepředvedl vůbec nic.

To Plzeň je jiná písnička, do soutěže vlétli ve velkém stylu, nejdříve jasně přehráli Spartu na jejím hřišti a pak na svém stadionu deklasovali Boleslav 7:1, na střely na bránu pak 14:1. Plzeň aktuálně předvádí lepší hru než Slavia a nevěříme, že na ní špatně hrající Baník bude stačit.

Plzeň hraje s obrovskou lehkostí a je plná sebevědomí. Baník bude chtít hrát ze zatažené obrany, v těchto zápasech často těží z obrovské podpory Chacharů a celého stadionu, o tuto výhodu však v době koronakrize přicházejí. Další zápas jede Plzeň na Slavii. Aby bylo stále o co hrát, musí dnes zvítězit a naladit se na boj nejtěžší!

Plzeň vyhraje na Bazalech v kurzu 2.12.

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+