Sigma Olomouc dnes zajíždí na hřiště Zlína, který i po změně kouče, kdy Csaplára nahradil Kamenik, stále pokračuje v čekání na výhru. Osobně si myslíme, že se jí nedočká ani dnes.

Sigma totiž venku zremizovala již čtyři zápasy v řadě a to hrála u soupeřů jako jsou Jablonec, Baník nebo Sparta. Zlín naopak doma už pět zápasů nevyhrál. Remíza s Plzní je určitě příjemným překvapením, avšak pokud by hostě proměnili své šance, tak by Fastav odcházel zase s prázdnou.

Co je pro náš tip nejdůležitější, to jsou absence domácích. K již tak okleštěné sestavě, kdy proti Plzni chybělo šest hráčů, se přidali další dva. V souboji s Viktorií se totiž vykartovali důležití členové základní sestavy Hnaníček a kapitán Jiráček. Nevidíme tak důvod, proč vzhledem k absencím na jejich straně, dělat z domácích favorita utkání. Volíme proto neprohru Olomouce v kurzu 1.56. Podle vzájemné bilance je favoritem totiž Olomouc, která prohrála jediný z předchozích 11 ligových zápasů se Zlínem (5-5-1). Nenechte se zmanipulovat kurzy.

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+