Už v sobotu 9. listopadu se uskuteční galavečer Oktagon 15, který hostí O2 arena. Fight card je tentokrát velice dobře postavena a my se můžeme těšit na celkem jedenáct soubojů. Tím největším trhákem je pak fight Karlos Terminátor Vémola vs. Attila Végh.

České MMA zažije něco, co tu ještě nebylo. Vyprodaná O2 arena se může těšit na ty nejlepší tuzemské souboje. Předvede se nám třeba známý herec Jakub Štáfek, tomu bude stát v cestě podnikatel ze Slovenska Peter Benko. Zajímavým soubojem bude jistě Michal Martínek proti Viktor Pešta. Martínek momentálně vlastní titul a tato obhajoba nebude vůbec jednoduchá. Zde představujeme kompletní fight card i s kurzy, které vypsala sázková kancelář Tipsport.

Pokud chcete Oktagon 15 sledovat živě online, máte tu nejlepší možnost zcela zdarma. Stačí se zaregistrovat k sázkové společnosti Tipsport zde a využít volně dostupný stream. Navíc dostanete i peníze zdarma, za které si můžete na zápasy vsadit a něco vyhrát. Pokud si chcete o jednotlivých duelech něco přečíst, můžete zde.

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+