Oktagon 15: Attila Végh vs. Karlos Terminátor Vémola! Ve hře je 365 tisíc korun!

Galavečer Oktagon 15 se blíží a s ním i souboj roku Attila Végh vs. Karlos Terminátor Vémola. Celá bojová scéna se na tento zápas těší a fanoušci si ho doslova přivolali. Kdo se stane šampionem organizace Oktagon MMA?

O2 arena zažije peklo v podobě MMA. Největší organizace na tuzemské scéně chystá akci, která na české poměry nemá obdoby. Vedle nabité fight card se velmi očekává duel Karlos Terminátor Vémola vs. Attila Végh. Ani sázkové kanceláře nejsou pozadu a už nabízí zajímavé sázkové příležitosti.

I když je favoritem dosud neporažený Vémola, sázkař TomazzzCZE mu zkrátka nevěří. A ve hře je 365 tisíc korun. K fotbalovým utkáním přidal právě tip na MMA na to, že vítězem zápasu bude Attila Végh. Bude se radovat a už v listopadu inkasovat pořádný balík? Nebo jeho sázka je na náhodu a Terminátor si zápas roku pohlídá?

VSADIT ZÁPAS A VYBRAT 150,- KČ ZDARMA

Pokud si chcete vsadit, stačí se registrovat k sázkové společnosti Tipsport a obdržíte ihned 150,- Kč na hru zdarma. Účet můžete ověřit z domova online a nemusíte nikam chodit. Zároveň můžete sledovat online stream zdarma, který sázková kancelář každý den nabízí.

Verifikace tipů

Pokud máte zájem o placené tipy, dobře si vždy danou službu ověřte. Na internetu je možná stovky stránek, které nabízí výherní tipy a tikety. Většinou se však jedná pouze o podvod a provozovatelé se snaží tahat peníze z důvěřivých lidí. Každý placený servis by měl mít proto verifikaci, tudíž ověření svých tipů třetí stranou. Co je verifikace? Verifikace je web, který ověřuje tipy a počítá statistiku. Než

Číst více »

Co je handicap v sázení?

Pokud se sázením začínáte, jistě jste si mohli všimnout, že v kurzové nabídce nechybí sázka handicap. Co to znamená? V následujícím článku vám přineseme krátké, ale velmi výstižné vysvětlení. Pokud si myslíte, že jeden tým je lepší než druhý, můžete si vsadit na handicap. To znamená, že váš favorit jde do zápasu se ztrátou, kterou si zvolíte. Pokud si uvedeme malý příklad sázky typu handicap, vybrali jsme si pro

Číst více »

Lukáš Rosol prošel v Moskvě kvalifikací, první kolo ale nezvládne

V rámci moskevského ATP turnaje uvidíme i české želízko v ohni. Kvalifikací prošel Lukáš Rosol, když se poradil Safiullinem a Milojevicem. V prvním kole ho čeká Londero Juan Ignacio, který je ale zaslouženě favoritem. Ne vždy to jde podle představ, o čemž by v posledních letech mohl mluvit Tomáš Rosol. Jeho forma klesá a nyní je z toho až 152.

Číst analýzu »

Nymburk se podívá do Ruska, ale na Nizhny Novgorod stačit nebude

V basketbalové Lize mistrů uvidíme český tým. Ve skupině C se představí Nymburk, který tentokrát zajíždí do Ruska, kde ho čeká Nizhny Novgorod. Z posledních pěti zápasů můžeme vidět dva úspěchy českého týmu a tři toho ruského. Zajímavostí však je, že vždy vyhrál domácí tým. I když si Nymburk v letošní sezoně nevede vůbec špatně a má skvěle složený tým, obáváme se, že

Číst analýzu »