Dva poslední týmy v tabulce bojující pod stejnou organizací se nám utkají v rámci WePlay! Pushka League s prize poolem $250.000 USD.

OG jsou jistě známější, vítězové posledních dvou The International, naprosté legendy této hry. Finalisté posledního ESL. V tomto turnaji však tápou a je to dáno tím, že pro tento turnaj jim nezaskakuje hráč 33 jako na ESL. Jelikož se hraje online a na evropských serverech, není vůbec žádnou výhodou, že na midu hraje jejich originální midlaner hvězdný MidOne.

Na offlane hraje Ceb místo RAMZESE666, hrají tedy v sestavě s jedním záskokem a midařem, který má vysokou odezvu. On totiž žije v Malajsii a v době koronaviru nemůže odcestovat do sídla OG, proto hraje z domova a jeho ping dosahuje hodnot 200. Je naprosto nemožné podávat v těchto podmínkách dobré výkony, proto to mají 0-3 na zápasy. Jinak však byli žhavým favoritem na vítězství celého turnaje.

OG Seed to mají na zápasy 0-4, mapu ale dokázali urvat všem (kromě Teamu Secret, který je absolutní špičkou). Věříme, že obzvlášť na zápas se svými mentory se hecnou a taktéž alespoň mapu uhrají. Hrajem handicap OG seed +1.5 mapy v kurzu 1.91!

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+