Zajímavý zápas se dnes odehraje v Plzni, kam přijede Bohemians 1905. Plzeň minulé kolo zaváhala na půdě poslední Karviné, kdy přivezla pouze remízu 1-1, takže se dnes čeká vítězství a návrat na tu správnou vlnu. Mají totiž v zádech rovnou tři týmy o pouhých pět bodů, které si dělají zálusk na dosažitelné druhé místo.

Plzeň sbírá body hlavně doma, což potvrzuje i fakt, že z devíti zápasů rovnou sedm vyhrála. Na začátku sezony je dokázalo překvapit Slovácko a nedávno Slavia Praha, která si odvezla hubené vítězství 0:1. Když však nastupuje Plzeň doma, podporuje jí výborná kulisa a většinou jsou z toho tři body.

V tom jim hraje do karet i dnešní soupeř. Bohemka je na jedenácté pozici a sbírá body především doma. Pokud nepočítáme pohárová utkání, Bohemka letos venku vše prohrála. My si zde vsadíme jasný tip na domácí, kde je nízký kurz, takže by šel zkusit i handicap. Jestli ale chcete zajímavější sázku, volte, že domácí obdrží maximálně jednu žlutou kartu. Bohemka se bude spíše bránit a nečekáme zbytečné karty pro Plzeň. Na to je kurz 1.80.

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+