Již dnes nás čeká souboj na San Paulu mezi domácí Neapolí a celkem z Bergama. Jedná se o bitvu třetího se čtvrtým a v tomto zápase jde tedy o hodně. Tyto týmy od sebe dělí pouhé tři body. Zatímco Atalanta válí v domácí soutěži, tak v LM tápe. Její soupeř je na tom přesně naopak, v Champions League vede svou skupinu a v italské soutěži je na čtvrtém místě. Tento celek byl však zvyklý prát se s Juventusem o titul.

Atalanta v domácí soutěži venku ještě neprohrála. Je tedy paradoxem, že v LM dostala dardu 0:4 i od chorvatského Záhřebu, prohra 1:5 s City je pak pochopitelnější, ale stejně to jsou na přední celek italské ligy nečekané příděly. Po třech zápasech je s nula body na posledním místě. Naopak ve své soutěži naposled nadělila 7:1 Udinese a z celé ligy vsítila suverénně nejvíce gólů. Skvěle se daří Murielovi, který si připsal hattrick. Plný počet bodů si odvezla i z hřiště AS Řím, naposledy pak uhrála remízu na Laziu.

Neapol sice vede Ligu Mistrů, ale v zápasech proti Salzburgu i Gengu se jednalo o minimálně vyrovnané střetnutí. Letos to není ta mašina z minulého roku. Výsledkově to není špatné, ale herně nás nepřesvědčuje. Myslíme si, že Atalanta v Neapoli všechny body nenechá. Kurz na neprohru 1.81 je slušný a my ho bereme.

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+