Redaktoři a tým tipyzdarma.com

Stránku tipyzdarma.com založili nadšení sázkaři, kteří se této činnosti věnují dlouhá léta. Hlavní výhodou zde je, že na serveru tipyzdarma.com je vše zdarma. Nečekejte tak zde žádné placené služby.

Připravujeme pro vás každý den tipy a analýzy, které doplňujeme krátkým popiskem. Také sledujeme zajímavé sportovní akce a píšeme o nich články, kde přinášíme podrobný přehled a informace. Snažíme se informovat o novinkách sázkových kanceláří v Česku. Ukazujeme zde úspěšné tikety. Na stránkách tipyzdarma.com si zkrátka každý sázkař nejde to své. Pokud rádi píšete, baví vás sport a sázení, přidejte se k nám. Stačí nás kontaktovat a můžeme se domluvit.

Vít pochází z Českých Budějovic a studuje Právnickou fakultu Univerzity Karlovy. Zajímavostí je, že se věnuje bojovým sportům, především pak MMA. Sází již od svých osmnácti let, ale dávno pochopil, že se jedná pouze o přivýdělek, který může být i tak nestabilní. K sázkám má vyhrazený určitý bank a bere je především jako zábavu. Zaměřuje se na fotbal a speciální dlouhodobé sázky. Často od něj uvidíte i tipy na e-sport.
Vít K.
Právnická fakulta UK

Třetí Granada zajíždí na pole třináctého Getafe jako “outsider”

Překvapení LaLigy je zcela jistě tým Granady. Ten totiž drží velmi slušnou třetí pozici a bude dost zajímavé sledovat, jestli ji před Atl. Madrid uhájí. Dnes může náskok navýšit, protože zajíždí na hřiště Getafe. Granada vyhrála šest zápasů z deseti a pyšní se třetí příčkou. Dnes se střetne s Getafe, které je až na třinácté pozici. Zajímavostí je, že nováček z Granady, který

Číst analýzu »

Souboj titánů v Premier League

Zápas, na který všichni čekali, je konečně tady. Na Liverpool zavítá Manchester City a střetnou se tak dva největší aspiranti na titul. Liverpool vede ligu s náskokem šesti bodů a Manchester by tedy potřeboval urvat vítězství, jinak bude manko už těžko dotahovat. Lehké to však mít rozhodně nebude. Kloppův tým totiž šlape jako hodinky. Oba si v posledním kole LM

Číst analýzu »