Dnes je na programu souboj dvou trápících se týmů. Sparta, která v minulém kole opět nedokázala dotáhnou zápas do vítězného konce a inkasovala gól v devadesáté minutě, dnes hostí Bohemians 1905. Klokani po výměně kouče dokázali konečně zabrat a v Ďolíčku urvali výhru 1:0 proti Opavě.

Letenští, to je věčné téma.. Lidé stále očekávají, kdy se tento tým zvedne, obnoví svou slávu z let minulých, ale to stále ne a ne přijít. Vždyť aktuální sedmé místo v tabulce je pro takový tým ostudou. V porovnání se začátkem sezóny jde v posledních zápasech hra Sparty postupně nahoru. To dokazuje i přes prohru dobrý výkon v Plzni, následně poklidná výhra 4:0 nad Karvinou a v poslední řadě smolná remíza 1:1 v Teplicích, kdy si nechali vyrovnat stav v 90. minutě.

Bohemka je na tom ještě hůře, po prohrách v Teplicích a Budějovicích byl odvolán kouč Hašek. Následovala výhra proti Opavě v zápase, kterému by však slušela spíše remíza. Máme tu tedy Spartu, která se poslední dobou herně zvedá, proti Klokanům, kteří stále hrají tu svou nudnou hru a žádný progres u nich nevidíme. Sparta dnes vyhraje a my volíme handicap -1.5 v kurzu 1.96.

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+