Ve středu uvidíme zápas Slavia Praha proti Barceloně na stadionu Sinobo v Praze. Je totiž naplánované třetí kolo Ligy mistrů a pražský celek zažije jedno z nejvýznamnějších utkání v historii.

Slavia Praha je v tabulce na poslední čtvrté příčce a vlastní pouze jeden bod ze dvou zápasů. Ale možná i to je v Lize mistrů úspěch. Zvláště na Interu to mohlo vyjít za tři body, jelikož Slavia až do nastavení vedla. Proti Borrusii byl český tým i několik okamžiků lepším týmem, přesto prohrál 2:0. Slavia zatím předvádí dobrý fotbal a musí se také uznat, že má možná tu nejsilnější skupinu.

Barcelona si připsala zatím jednu remízu a jedno vítězství. V zápase proti Dortmundu jsme viděli pouze jednu šanci, proto se týmy smířili s výsledkem 0-0. Následně přehrála Inter 2-1. Barcelona se však musí hodně snažit, aby začala fungovat jako v minulých letech. Zatím se jí to výsledkově nedaří.

Pokud se však podíváme na dnešní zápas Slavia Praha – Barcelona, má jasného favorita. Domácí tým bude jistě obtížným celkem a bude se spoléhat především na defenzivu. Možná neuvidíme mnoho branek, ale Barcelona si nějaké šance vybuduje a vyhraje. Kurz na výhru hostí 1.45 bereme!

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+