Každý den poskytujeme ty nejlepší tipy na sázení zdarma. K tipu se váže pečlivá analýza a jsme první sázkové poradenství, za kterým stojí komplexní tým. Máme zkušenosti, přístupy k informacím a propracované strategie. I kvalitní sázkové tipy mohou být zdarma. Každý den pro vás vybíráme tipy zdarma. Zaměřujeme se na fotbal, hokej a tenis. Naleznete zde novinky, články o sázení a analýzy na sportovní utkání každý den. Můžete se těšit na návody, ukázky nejlepších tiketů a výpis aktuálních bonusů.

Za stránkou tipyzdarma.com stojí šestičlenný tým, který každý den vybírá jeden tip na sportovní utkání. Každý zápas projde poctivou analýzou a následně je přidán do sekce tipy zdarma na úvodní straně. Každoroční úspěšnost se pohybuje kolem 70%. Dále zde naleznete analýzy, přehled sázkových kanceláří a také ukázky těch nejlepších tiketů ze světa sázení. Některé informace a články poskytuje třetí strana, za správnost údajů neručíme. Výsledky online naleznete na livesport.cz. 

Pokud se chcete sázením živit, zde je několik bodů, které byste měli dodržovat. Nejdříve si stanovte limity a nedovolte, aby jakákoliv prohra měla devastující účinky. Nedávejte na tiket mnoho zápasů. Je lepší méně zápasů za vyšší vklad. Sázejte to, v čem se vyznáte. Každou sázku a tip důkladně promyslete. Nedohánějte ztráty nesmyslným zvyšováním vkladu.

Martin Zeman by měl patřit k tahounům Příbrami. Dokáže se ofenzivní hráč po svém návratu poprvé střelecky prosadit?

Další ze sobotních zápasů se odehraje Na Litavce, kde domácí Příbram vyzve nováčka z Českých Budějovic. Naváže příbramský tým na poslední vzájemné výsledky? Mužstvo trenéra Romana Nádvorníka z úvodních čtyř kol dvakrát bodovalo a pokaždé doma. Příbram nejprve získala bod za remízu s Teplicemi a posléze zdolala Bohemians 1905, na soupeřových hřištích však obě utkání prohrála, navíc bez vstřelené branky.

Dobře si zatím vedou České Budějovice. Nováček FORTUNA:LIGY se sice do nejvyšší soutěže vrátil porážkou, od té doby ale pravidelně boduje a remízy se Spartou a Jabloncem jsou pro Dynamo velice cenným ziskem. Ve vzájemných utkáních se však Českým Budějovicím nedaří. Příbram vyhrála uplynulých sedm soutěžních zápasů s Dynamem (včetně poháru a druhé ligy), poslední tři v lize navíc s čistým kontem.

Martin Zeman by měl patřit k tahounům Příbrami. Dokáže se ofenzivní hráč po svém návratu poprvé střelecky prosadit? Na remíze s Jabloncem měl velký podíl Benjamin Čolić. Rodák ze Sarajeva se postaral o vyrovnávací branku na 1:1. Příbram v součtu s baráží vyhrála jeden z minulých šesti ligových zápasů (1-3-2). Příbramský tým v součtu s baráží doma neprohrál sedmkrát za sebou a čtyřikrát zvítězil. České Budějovice letos v lize jediný venkovní zápas vyhrály, předtím ale na soupeřových hřištích prohrály devětkrát po sobě.

Shrnutí Tipyzdarma.com
Datum:
Název:
1. FK Příbram - Dynamo České Budějovice
Hodnocení:
51star1star1star1star1star