Dnes sestavíme tiket ze všech tří zápasů hraných k dnešnímu dni v rámci WePlay Pushka League! Favoriti jsou jasně daní a my věříme, že ani jeden z nich nezaváhá!

Prvním zápasem je Nigma proti Team Liquid. Nigma poslední týdny nepodává dobré výkony, Liquid jsou na tom však ještě hůře. Na ESL vyhráli ve skupině jediný zápas a dnes padli už v rámci WePlay s Alliancí. Pro nás je Nigma černým koněm turnaje. Po zaváhání na ESL je čas se otřepat a kde jinde než pod záštitou WePlay, kde vyhráli už tři turnaje v řadě. Tento tým je dlouhodobě jedním z nejlepších na světě a je čas to opět dokázat. Fair kurz máme 1.25 a je nabízeno 1.41.

Druhý zápas je Virtus.Pro proti FlyToMoon. Tento zápas bude spíše formalitou, Virtusáci jsou opět jedním z nejlepších týmu světa, vyhráli ESL a FlyToMoon jsou nesehraný tým, který dnes padl s mnohem slabším celkem Hellraisers 0:2 na mapy.

Posledním zápasem je souboj Teamu Secret s OG.Seed. Ani si nepamatujeme, kdy naposled Team Secret zaváhal s Tier 2 týmem (jako je OG Seed). Když už prohrají, tak s celkem, který je v top 5 na světě.

3ako Nigma + Virtus.Pro + Team Secret, celkově to hodí kurz 1.78 ve zvýšené důvěře.

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+