Na víkend je v plánu desáté kolo anglické Premier League a my se zaměříme na divácky asi nejzajímavější zápas, kdy na Anfieldu zatím neporažený Liverpool přivítá Tottenham, který by po jasné výhře nad Bělehradem v Lize mistrů mohl chytnout druhý dech. Bude tomu ale opravdu tak?

Liverpool je stále ve vedení ligy o šest bodů nad druhým Manchesterem City. Doma je zatím suverénní, když za čtyři zápasy získal plný počet dvanácti bodů. V posledním zápase přišla první ztráta v domovské soutěži, když jen remizovali na hřišti United, kde pro poranění kotníku chyběl Mo Salah. Náladu si napravili hned v dalším zápase Ligy mistrů, když na hřišti soupeře nadělili Genku 4:1. Salah už byl opět ve hře.

Tottenhamu se letos nedaří, v tabulce je až na sedmém místě, což pro semifinalistu minulého ročníku LM není dobrá vizitka. Co bude pro náš tip důležité, to jsou hlavně výkony na hřištích soupeřů. Za čtyři venkovní zápasy si připsali jen dva body, hlavně poslední prohra 0:3 proti Brightonu je k zamyšlení. Korunku tomu všemu nasadili prohrou s Bayernem 2:7 na domácím hřišti. V posledním zápase LM proti Bělehradu vyhráli sice jasně 5:0, jak jsme předpokládali, ale nečekáme, že to bude stačit na rozjetý Liverpool, který doma body nerozdává. Vezmeme-li do úvahy fakt, že minulý rok vyhrála parta okolo Jürgena Kloppa všechny vzájemné zápasy, volíme jedničku v kurzu 1.54.

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+