Každý začínající sázkař si myslí, že se za málo práce dostane k penězům a začne tak nekonečný koloběh, který může skončit až krachem. Opravdu už bylo lidí, kteří si mysleli, že rozumíte sportu jen oni a nakonec to skončilo exekucí. Jako první se musíme zamyslet, proč jsou zde sázkové kanceláře. Nebudeme si mazat med kolem úst a řekneme si jasně, že kvůli zisku. Chtějí prosperovat a mít co nejvyšší výdělky.

Počítejte tedy s tím, že když dobijete peníze na herní konto, úkol bookmakera je jasný! Získat vaše finance a postarat se o vaši prohru. Zároveň vás chtějí pomocí bonusů dostat zpátky do hry a připravit o další peníze. Pokud si chcete sázením alespoň trochu něco přivydělat, musíte mít tři vlastnosti. Zajímat se o sport, používat matematiku a mít disciplínu.

Musíte řešit i kurzy. Není to tak, že se vám nějaký zápas líbí a šup s ním na tiket. Chce to vědět, zda se vám sázka vyplatí a jestli má vypsaný kurz tu správnou hodnotu. Je jasné, že vždy budete v nevýhodě, ale pokud začnete přemýšlet a kontrolovat v sázení své kroky, můžete minimalizovat riziko prohry.

Ač je to divné, musíme na to upozornit. Důležitý je i výběr sázkové kanceláře. Vždy si vyberte tu největší ve svém regionu. Jsou příběhy, že sázková kanceláře udělila blokaci, nevyplatila výhry, nebo sázkaře dokonce zadlužila. Je potřeba si projít podmínky a dobře vědět, na co máte nárok.

Peníze nejsou zdarma, proto dobře přemýšlejte nad každým tipem a sázkou. Jestli nechcete být v mínusu jako 97% sázkařů, zajímejte se o sázení, studujte a zdokonalujte se. Nikdy nevěřte placeným tipům a dávejte na svůj instinkt. Pokud se chcete inspirovat a vidět, jak přemýšlejí zkušení sázkaři, nahlédněte do našich tipů zdarma.

Vsaď si a sleduj online stream zdarma

Pokud se ti náš tip líbí, můžeš si ho vsadit u sázkové kanceláře Tipsport zde. Pokud se registruješ nyní, obdržíš 150,- Kč na první sázky zcela zdarma.

Pokud již sázkovou kancelář Tipsport máš, vsaď si u Fortuny. Pokud se registruješ zde, obdržíš 500,- Kč zdarma na první sázky v CASINU.