Každý začínající sázkař si myslí, že se za málo práce dostane k penězům a začne tak nekonečný koloběh, který může skončit až krachem. Opravdu už bylo lidí, kteří si mysleli, že rozumíte sportu jen oni a nakonec to skončilo exekucí. Jako první se musíme zamyslet, proč jsou zde sázkové kanceláře. Nebudeme si mazat med kolem úst a řekneme si jasně, že kvůli zisku. Chtějí prosperovat a mít co nejvyšší výdělky.

Počítejte tedy s tím, že když dobijete peníze na herní konto, úkol bookmakera je jasný! Získat vaše finance a postarat se o vaši prohru. Zároveň vás chtějí pomocí bonusů dostat zpátky do hry a připravit o další peníze. Pokud si chcete sázením alespoň trochu něco přivydělat, musíte mít tři vlastnosti. Zajímat se o sport, používat matematiku a mít disciplínu.

Musíte řešit i kurzy. Není to tak, že se vám nějaký zápas líbí a šup s ním na tiket. Chce to vědět, zda se vám sázka vyplatí a jestli má vypsaný kurz tu správnou hodnotu. Je jasné, že vždy budete v nevýhodě, ale pokud začnete přemýšlet a kontrolovat v sázení své kroky, můžete minimalizovat riziko prohry.

Ač je to divné, musíme na to upozornit. Důležitý je i výběr sázkové kanceláře. Vždy si vyberte tu největší ve svém regionu. Jsou příběhy, že sázková kanceláře udělila blokaci, nevyplatila výhry, nebo sázkaře dokonce zadlužila. Je potřeba si projít podmínky a dobře vědět, na co máte nárok.

Peníze nejsou zdarma, proto dobře přemýšlejte nad každým tipem a sázkou. Jestli nechcete být v mínusu jako 97% sázkařů, zajímejte se o sázení, studujte a zdokonalujte se. Nikdy nevěřte placeným tipům a dávejte na svůj instinkt. Pokud se chcete inspirovat a vidět, jak přemýšlejí zkušení sázkaři, nahlédněte do našich tipů zdarma.

VSADIT ZÁPAS A VYBRAT 150,- KČ ZDARMA

Pokud si chcete vsadit, stačí se registrovat k sázkové společnosti Tipsport a obdržíte ihned 150,- Kč na hru zdarma. Účet můžete ověřit z domova online a nemusíte nikam chodit. Zároveň můžete sledovat online stream zdarma, který sázková kancelář každý den nabízí.

Střetnutí dvou trápících se týmů se odehraje v Ďolíčku, kde Bohemians 1905 hostí Opavu

Reprezentační pauza skončila a my se v rámci Fortuna ligy můžeme těšit na třinácté kolo. Vybrali jsme zápas Bohemians 1905 – Opava, tedy souboj dvou celků, které jsou na sestupových příčkách. Opava je dokonce poslední a má pouhých devět bodů. Dva týmy, které se trápí, odehrají zápas v Ďolíčku. Bohemians 1905 prohráli v Českých Budějovicích a následně vypadli z MOL Cupu. To odnesl kouč Martin Hašek, který tam však bude chybět. Podle nás to totiž není špatný trenér, pouze se týmu nedařilo. I Opavu čekalo odvolání trenéra a

Číst analýzu »

Neapol se může dotáhnout na Atalantu

Již dnes nás čeká souboj na San Paulu mezi domácí Neapolí a celkem z Bergama. Jedná se o bitvu třetího se čtvrtým a v tomto zápase jde tedy o hodně. Tyto týmy od sebe dělí pouhé tři body. Zatímco Atalanta válí v domácí soutěži, tak v LM tápe. Její soupeř je na tom přesně naopak, v Champions League vede svou skupinu a v italské soutěži je na čtvrtém místě. Tento celek byl však zvyklý prát se s Juventusem o titul. Atalanta v domácí soutěži

Číst analýzu »

Sázka a tip na fotbal: Mladou Boleslav hostí Olomouc

V patnáctém kole domácí soutěže nás čeká zápas mezi domácí Sigmou a Mladou Boleslaví. My hned na první pohled nechápeme nastavenou hladinu kurzů, která je dána jen čistě postavením v tabulce, ale už vůbec nepřihlíží k faktu, že Boleslav získává drtivou většinu svých bodů doma. Když totiž vycestují ven, tak se z nich stává podprůměrné mužstvo. Statistika Boleslavi na domácí půdě mluví jasně, osm zápasů a z toho sedm výher. Venku je to pak úplně jiná písnička, za šest zápasů dokázali vstřelit pouze čtyři

Číst analýzu »

Poskytujeme tipy zdarma a analýzy na sportovní utkání každý den. Zaměřujeme se na fotbal, hokej, tenis a další. Píšeme recenze na sportovní akce. Doporučujeme sázkové kanceláře. Píšeme články o kurzovém sázení. Rádi zveřejníme i vaše tipy, analýzy, tikety a sportovní akce. Neváhejte nás kontaktovat. Všechna práva vyhrazena 2017 © tipyzdarma.com.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!