Každý den poskytujeme ty nejlepší tipy na sázení zdarma. K tipu se váže pečlivá analýza a jsme první sázkové poradenství, za kterým stojí komplexní tým. Máme zkušenosti, přístupy k informacím a propracované strategie. I kvalitní sázkové tipy mohou být zdarma. Každý den pro vás vybíráme tipy zdarma. Zaměřujeme se na fotbal, hokej a tenis. Naleznete zde novinky, články o sázení a analýzy na sportovní utkání každý den. Můžete se těšit na návody, ukázky nejlepších tiketů a výpis aktuálních bonusů.

Za stránkou tipyzdarma.com stojí šestičlenný tým, který každý den vybírá jeden tip na sportovní utkání. Každý zápas projde poctivou analýzou a následně je přidán do sekce tipy zdarma na úvodní straně. Každoroční úspěšnost se pohybuje kolem 70%. Dále zde naleznete analýzy, přehled sázkových kanceláří a také ukázky těch nejlepších tiketů ze světa sázení. Některé informace a články poskytuje třetí strana, za správnost údajů neručíme. Výsledky online naleznete na livesport.cz. 

Pokud se chcete sázením živit, zde je několik bodů, které byste měli dodržovat. Nejdříve si stanovte limity a nedovolte, aby jakákoliv prohra měla devastující účinky. Nedávejte na tiket mnoho zápasů. Je lepší méně zápasů za vyšší vklad. Sázejte to, v čem se vyznáte. Každou sázku a tip důkladně promyslete. Nedohánějte ztráty nesmyslným zvyšováním vkladu.

Karviná k dalšímu ligovému utkání cestuje do Olomouce

Karviná k dalšímu ligovému utkání cestuje do Olomouce, kde se pokusí konečně zvítězit. Hostující tým má o motivaci postaráno, neboť jako jediný ještě nevyhrál. Olomouc má po čtyřech kolech vyrovnanou bilanci dvou vítězství a porážek, vzhledem k těžkému losu však může být spokojena. Svěřenci kouče Radoslava Látala prohráli jenom venkovní zápasy s Plzní a Slavií a při udržení nastavených výkonů by se měli posunout na vyšší příčky.

Nepovedený vstup do sezóny má za sebou Karviná. Ta se loni zachraňovala až v baráži a v dosavadním průběhu ještě nevyhrála. Hosté mají na kontě pouhý bod, který překvapivě získali před týdnem proti Slavii. Dočká se Karviná konečně vítězství? Vzájemná bilance tomu příliš nenapovídá: Olomouc neprohrála ani jedno ze čtyř ligových utkání s Karvinou a tři vyhrála.

Vítězný gól v Liberci vstřelil Jakub Plšek. Odchovanec Sigmy je se dvěma brankami doposud nejlepším střelcem svého týmu. Milan Hrdlička má na remíze se Slavií zásadní podíl. Zkušený slovenský brankář při své premiéře za Karvinou udržel čisté konto. Olomouc jediný letošní domácí zápas vyhrála a před vlastními fanoušky v lize zvítězila šestkrát za sebou. Sigma v uplynulých 17 ligových utkáních neremizovala. Karviná venku v lize bez baráže pětkrát po sobě prohrála.

Shrnutí Tipyzdarma.com
Datum:
Název:
Sigma Olomouc - MFK Karviná
Hodnocení:
51star1star1star1star1star