Sparťané z 18 ligových utkání s Opavou prohráli jenom dvakrát (v říjnu 1995 a v březnu 1999) a dnes tak budeme mít jednoznačného favorita. Sparta Praha si jede do Opavy pro důležité tři body, ostatní se bere jako jednoznačný neúspěch.

Opava po čtrnácti zápasech vytírá samotné dno tabulky a na svém kontě má pouhých devět bodů. Nic však není ztraceno, jelikož Karviná a Zlín mají pouze o dva body více. Tentokrát se však hraje skupina o udržení, kde bude až šest nejhorších týmů a tomu se Opava už zcela jistě nevyhne.

Pokud by však chtěla ukázat, že to myslí vážně, dnes bude mít příležitost. Až sedmá Sparta Praha dnes změří síly na jejich hřišti a hosté mají v hlavě pouze výhru. Těm se vcelku daří, ale na Plzeň a Slavii to stále ještě nestačí. Ztráta bodů s Olomoucí a v Teplicích jim aktuálně dává sedmou pozici.

Opava se v tomto týdnu doma představí podruhé, když v osmifinále MOL Cupu vzdorovala Jablonci, nakonec se však po prodloužení se soutěží rozloučila. Na ligové scéně prohrál loňský nováček FORTUNA:LIGY třikrát po sobě, přičemž během té doby ani jednou neskóroval. Nevíme, co by se muselo stát, aby Opava ustála tlak Sparty a volíme jasnou výhru hostů v kurzu 1.60. Kdo se nebojí, může zkusit sázku v handicapu nebo počet branek.

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+