tipsport_sazeni_tikety

Jak začít sázet a vyhrávat

Ptáte se, jak začít sázet a vyhrávat? Znáte to, je to všude kolem nás. Každý se chlubí s úspěšným tiketem, o prohrách se však už příliš nemluví. Pokud chcete sázet sportovní zápasy a být úspěšný, 70% je o hlavě. Nastavenou psychiku na kurzové sázení má opravdu jen málo sázkařů. Zpočátku se vám může dařit, ale pokud nebudete dodržovat jasnou strategii, o vše přijdete.

Nejprve je třeba se registrovat u sázkové kanceláře. My vám z naší zkušenosti můžeme doporučit Tipsport, který je jedničkou na trhu. S novým zákonem to i vypadá, že v České republice nemá konkurenci a pokud zkusíte jinou sázkovou kancelář, jistě poznáte proč. Největší výhodou je rychlá stránka a online stream téměř u každého zápasu. Registrujte se u Tipsportu zde a obdržíte ihned 150,- Kč na sázení zdarma.

Druhým důležitým krokem je, aby si sázkař určil finance, které má na hru. Pokud to neuděláte, můžete také o vše přijít. Dejte si stranou peníze, které chcete do sázení investovat a ty použijte. Nikdy nehrajte ve vzteku, pod vlivem alkoholu a drog. Také se nesnažte rychle dohánět ztráty, většinou budete neúspěšní a začne tak zapeklitý kolotoč.

Následně je důležitý výběr zápasů. Nenechte se ovlivňovat okolím. Hledejte si informace a dávejte především na své pocity. Tutovek a povídálků již bylo mraky. Pokud jste úplný začátečník, sledujte naše tipy zdarma a učte se, jak vybíráme zápasy a jaký u toho máme styl myšlení. Nebuďte naivní a sázení berte alespoň prvním rokem jako koníček. Následně si spočítejte svůj zisk/ztrátu a určete, zda je pro vás tento styl vydělávání peněz vhodný.

VSADIT ZÁPAS A VYBRAT 150,- KČ ZDARMA

Pokud si chcete vsadit, stačí se registrovat k sázkové společnosti Tipsport a obdržíte ihned 150,- Kč na hru zdarma. Účet můžete ověřit taktéž z domova online a nemusíte nikam chodit. Zároveň můžete sledovat online stream zdarma, který sázková kancelář každý den nabízí.

Messi a jeho parta v Praze! Tentokrát to odnese Slavia

Ve středu uvidíme zápas Slavia Praha proti Barceloně na stadionu Sinobo v Praze. Je totiž naplánované třetí kolo Ligy mistrů a pražský celek zažije jedno z nejvýznamnějších utkání v historii. Slavia Praha je v tabulce na poslední čtvrté příčce a vlastní pouze jeden bod ze dvou zápasů. Ale možná i to je v Lize mistrů úspěch. Zvláště na Interu to mohlo vyjít za tři body, jelikož Slavia až do nastavení

Číst více »