Ptáte se, jak začít sázet a vyhrávat? Znáte to, je to všude kolem nás. Každý se chlubí s úspěšným tiketem, o prohrách se však už příliš nemluví. Pokud chcete sázet sportovní zápasy a být úspěšný, 70% je o hlavě. Nastavenou psychiku na kurzové sázení má opravdu jen málo sázkařů. Zpočátku se vám může dařit, ale pokud nebudete dodržovat jasnou strategii, o vše přijdete.

Nejprve je třeba se registrovat u sázkové kanceláře. My vám z naší zkušenosti můžeme doporučit Tipsport, který je jedničkou na trhu. S novým zákonem to i vypadá, že v České republice nemá konkurenci a pokud zkusíte jinou sázkovou kancelář, jistě poznáte proč. Největší výhodou je rychlá stránka a online stream téměř u každého zápasu. Registrujte se u Tipsportu zde a obdržíte ihned 150,- Kč na sázení zdarma.

Druhým důležitým krokem je, aby si sázkař určil finance, které má na hru. Pokud to neuděláte, můžete také o vše přijít. Dejte si stranou peníze, které chcete do sázení investovat a ty použijte. Nikdy nehrajte ve vzteku, pod vlivem alkoholu a drog. Také se nesnažte rychle dohánět ztráty, většinou budete neúspěšní a začne tak zapeklitý kolotoč.

Následně je důležitý výběr zápasů. Nenechte se ovlivňovat okolím. Hledejte si informace a dávejte především na své pocity. Tutovek a povídálků již bylo mraky. Pokud jste úplný začátečník, sledujte naše tipy zdarma a učte se, jak vybíráme zápasy a jaký u toho máme styl myšlení. Nebuďte naivní a sázení berte alespoň prvním rokem jako koníček. Následně si spočítejte svůj zisk/ztrátu a určete, zda je pro vás tento styl vydělávání peněz vhodný.

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+