Pro dnešní den jsme si vybrali čtvrtfinále českého poháru, ve kterém tragická Opava hostí ambiciózní Jablonec. Domácí jsou na tom herně i výsledkově opravdu špatně a na výhru v lize čekají již dvanáct zápasů.

Hlavně poslední vystoupení na hřišti Slovácka bylo opravdovou ostudou. Opava inkasovala čtyři branky a už potřetí v řadě nebyla schopná vstřelit gól. V ligové tabulce se propadla na poslední místo a o víkendu přivítá stále lépe hrající Spartu.

Jablonec drží v lize slušnou čtvrtou příčku, kdy na třetí Boleslav ztrácí pouze bod. V posledním ligovém utkání naložil Jablonec ve formě hrajícím Teplicím čtyři branky a dokázal, že v útoku je letos opravdu silný. Velký podíl na tom má tahoun mužstva Martin Doležal, který vstřelil již sedm branek. V záloze ještě čeká velký talent Jan Chramosta, který po zranění chytá slušnou formu.

Při reálném srovnání výkonnosti obou týmů jsou hosté obrovským favoritem a my věříme, že tuto pozici potvrdí. Přes MOL Cup je cesta do pohárů stále ještě nejjednodušší, čehož si je vědom i zkušený vůdce Pelta a nehrozí tedy z Jablonecké strany žádné podcenění. Kurz na výhru Jablonce je 1.70.

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+