Vysshaya Liga v Bělorusku má dnes na programu rovnou dva zápasy. Isloch Minsk dnes přivítá Smolevichi a podle sázkových kanceláří je dnes favoritem domácí tým. Na ten je nyní kurz 1.80 a pohybuje se směrem dolů.

Isloch Minsk vkročil do nové sezony vítězně, když porazil Neman v poměru 1:0. Až v 88. minutě rozhodl Yansane, jinak to byl z převážné části nudný fotbal a hrálo se především z obrany. Hostující celek měl navíc od 43. minuty červenou kartu, ale i tak si vybudoval několik slibných šancí.

Dnešní hostující tým Smolevichi taktéž v prvním kole nezklamal, když venku překvapil favorizovaný tým Brest. Před samotným utkáním bylo na favorita vypsáno pouhých 1.25, což se nevyplatí sázet a také se to v tomto případě potvrdilo. Smírná remíza 1:1 byla zasloužená.

Běloruská liga má na programu jeden zápas

Smolevichi tak dnes určitě nejede bránit a budou chtít vyvrátit tvrzení, že se jednalo o náhodu. Domácí tým je proti tomu pod tlakem v roli favorita. Očekáváme otevřený fotbal, který přinese několik slibných šancí.

Vzhledem k době koronaviru budou při neděli všechny zraky světa upřeny na tento duel, protože se zajímavější zápas ve stejný čas nehraje. To by mohlo hráče trochu děsit, takže se dočkáme i několik zbytečných chyb. Oba týmy dají branku v kurzu 2.25.

Živý přenos si můžete vychutnat prostřednictvím sázkových kanceláří Tipsport a Chance.

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+