Co se dnes nejvíce sází? Možná se budete divit, ale je to zápas mezi Ostravou a Karvinou ve Fortuna lize. Zatímco Baník většinu bodů získává doma, karvinský tým si lépe vede na hřištích soupeře.

Baník je momentálně na sedmé pozici a musí se nechat, že se mu daří. Na to jsme v minulých sezonách totiž nebyli zvyklí. Po patnácti zápasech má 22 bodů. Nyní by měl však získat tři body, protože za poslední tři duely vytěžil pouze bod. Baník Ostrava prohrál v Plzni 3:0, před týdnem na Slavii 4:0. Uvidíme tak, jestli to tým nějak poznamená.

Karviné se po zlepšených výkonech z přelomu srpna a září přestalo dařit a aktuálně prohrála čtyři ligová utkání po sobě, přičemž ani nedokázala skórovat. Problémem svěřenců kouče Františka Straky je domácí prostředí, kde dosud nevyhráli a získali jen 3 z celkových 11 bodů.

Derby nemá favorita a to platí i dnes, proto doporučujeme se vyhnout sázce na domácí tým. Kurz 1.50 za to opravdu nestojí a ve vzduchu visí remíza. Co by se však dalo sázet, to je -2.5 branek. Čekáme opatrný fotbal, který rozhodne jen pár příležitostí.

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+