V rámci Coppa Italia se ve čtvrtek odehraje velký zápas. AC Milán hostí Juventus a pro Itálii se tak jedná o fotbalový svátek. Na domácí tým je neuvěřitelný kurz 3.55, který však začíná padat.

AC Milán je v italské lize až na desáté pozici. V minulém kole prohrál s prvním Interem 4:2 a na pohárové příčky mu chybí pouhé dva body. Šestá Verona má 34 bodů, desátý AC Milán 32. To hovoří o tom, jak je Serie A letos vyrovnaná.

Juventus je na tom o dost lépe. Je totiž na druhé pozici a má na kontě 54 bodů. Stejně tak má první Inter, takže bude zajímavé sledovat boj o první místo. Ani jeden tým však nesmí zaváhat, na záda jim dýchá Lazio.

AC Milán si zde dobře uvědomuje, že cesta do poháru vede i přes Coppa Italia a nebylo by překvapením, pokud by proti Juventusu něco uhráli. Ten totiž není neporazitelný, v minulém kole podlehl právě proti Verone 2:1. Je možné, že se gigant raději bude soustředit na ligu a nechá odpočívat své opory. My si vsadíme neprohru domácího celku v kurzu 1.80.

Vsaď si a sleduj online stream zdarma

Pokud se ti náš tip líbí, můžeš si ho vsadit u sázkové kanceláře Tipsport zde. Pokud se registruješ nyní, obdržíš 150,- Kč na první sázky zcela zdarma.

Pokud již sázkovou kancelář Tipsport máš, vsaď si u Fortuny. Pokud se registruješ zde, obdržíš 500,- Kč zdarma na první sázky v CASINU.