Můžeme o tom psát dnes a denně a stejně to většina sázkařů nechápe. Pokud jdete poprvé do sázkové kanceláře, nechcete o své peníze přijít. Chcete naopak své mění navýšit a zkusit si tímto systémem dlouhodobě přivydělávat. Jenže prakticky každý sázkař ztratí své plány a najednou je z něj pouhý gambler. Už mu ani nejde o peníze, chce zkrátka jen hrát. Přiznejte tedy sám sobě, jaká vidina byla na začátku a jaká je dnes?

Pokud se přijdete podívat do sázkové kanceláře, žádné gentlemany tam jistě nepotkáte. Proč tomu tak je? Každý, kdo má systém, disciplínu a je v plusu, si drží svou strategii pečlivě doma pod pokličkou. Určitě vám nebude nabízet nějaké tipy za peníze a různé osvědčené ”systémy”. Kdo je v sázení úspěšný, nechlubí se tím. Moc dobře sám ví, jaká dřina to je. Pokud tedy začínáte, máme pro vás dvě důležité rady. Nestřílejte od oka jako vaši kamarádi a neriskujte.

Vymezte si peníze na sázení a udělejte si bank. Nikdy nesahejte do svých vedlejších úspor. Pokud nic nemáte a chcete pouze riskovat zbytek peněz, ani se sázením nezačínejte. Nejlepší volbou je sázet 5% svého banku na tiket. Je jasné, že každý den nepůjdete spát se ziskem, to je ale normální.

Nezvyšujte sázky. Pokud se vám nějaký den nepovede, nedohánějte ztráty hned. To pak také za jeden den můžete prohrát to, co jste vydělávali třeba rok. Celé vám to sebereme nervy, peníze a také čas.

Ze všeho nejvíce je samozřejmě důležitý výběr tipů. Zaměřte se proto na jednu soutěž a jeden sport. I tak je velmi komplikované sledovat celé dění a orientovat se na svém políčku. Nezapomínejte, sázkové kanceláře jsou tu od toho, aby měly zisk. Náš stát je v tom podporuje, protože mu jdou výrazné provize. Nenechte se zlákat ”bonusy”, tutovkou dne atd… Používejte svou hlavu a myslete u toho. Výdělečné sázení není koníček, je to tvrdá práce, ke které si 99% sázkařů (převlečených gamblerů) ani nečichlo.

Na jakou stranu se přidáte?

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+