Co znamenají peníze v sázení? Pro gamblera už nic

Můžeme o tom psát dnes a denně a stejně to většina sázkařů nechápe. Pokud jdete poprvé do sázkové kanceláře, nechcete o své peníze přijít. Chcete naopak své mění navýšit a zkusit si tímto systémem dlouhodobě přivydělávat. Jenže prakticky každý sázkař ztratí své plány a najednou je z něj pouhý gambler. Už mu ani nejde o peníze, chce zkrátka jen hrát. Přiznejte tedy sám sobě, jaká vidina byla na začátku a jaká je dnes?

Pokud se přijdete podívat do sázkové kanceláře, žádné gentlemany tam jistě nepotkáte. Proč tomu tak je? Každý, kdo má systém, disciplínu a je v plusu, si drží svou strategii pečlivě doma pod pokličkou. Určitě vám nebude nabízet nějaké tipy za peníze a různé osvědčené ”systémy”. Kdo je v sázení úspěšný, nechlubí se tím. Moc dobře sám ví, jaká dřina to je. Pokud tedy začínáte, máme pro vás dvě důležité rady. Nestřílejte od oka jako vaši kamarádi a neriskujte.

Vymezte si peníze na sázení a udělejte si bank. Nikdy nesahejte do svých vedlejších úspor. Pokud nic nemáte a chcete pouze riskovat zbytek peněz, ani se sázením nezačínejte. Nejlepší volbou je sázet 5% svého banku na tiket. Je jasné, že každý den nepůjdete spát se ziskem, to je ale normální.

Nezvyšujte sázky. Pokud se vám nějaký den nepovede, nedohánějte ztráty hned. To pak také za jeden den můžete prohrát to, co jste vydělávali třeba rok. Celé vám to sebereme nervy, peníze a také čas.

Ze všeho nejvíce je samozřejmě důležitý výběr tipů. Zaměřte se proto na jednu soutěž a jeden sport. I tak je velmi komplikované sledovat celé dění a orientovat se na svém políčku. Nezapomínejte, sázkové kanceláře jsou tu od toho, aby měly zisk. Náš stát je v tom podporuje, protože mu jdou výrazné provize. Nenechte se zlákat ”bonusy”, tutovkou dne atd… Používejte svou hlavu a myslete u toho. Výdělečné sázení není koníček, je to tvrdá práce, ke které si 99% sázkařů (převlečených gamblerů) ani nečichlo.

Na jakou stranu se přidáte?

VSADIT ZÁPAS A VYBRAT 150,- KČ ZDARMA

Pokud si chcete vsadit, stačí se registrovat k sázkové společnosti Tipsport a obdržíte ihned 150,- Kč na hru zdarma. Účet můžete ověřit z domova online a nemusíte nikam chodit. Zároveň můžete sledovat online stream zdarma, který sázková kancelář každý den nabízí.

Verifikace tipů

Pokud máte zájem o placené tipy, dobře si vždy danou službu ověřte. Na internetu je možná stovky stránek, které nabízí výherní tipy a tikety. Většinou se však jedná pouze o podvod a provozovatelé se snaží tahat peníze z důvěřivých lidí. Každý placený servis by měl mít proto verifikaci, tudíž ověření svých tipů třetí stranou. Co je verifikace? Verifikace je web, který ověřuje tipy a počítá statistiku. Než

Číst více »

Top-fight.cz – Nejlepší server o bojových sportech! Každodenní novinky z MMA scény

Bojové sporty jsou v České republice na vzestupu! A není také divu, jelikož se na tuzemské scéně vytvořila organizace Oktagon MMA, která se stará o velkolepé show, za jakou by byli rádi kdekoliv na světě. Karlos Terminátor Vémola, to je jméno, které zná už téměř každý občan. Pokud chcete mít stále přehled, navštivte stránku Top-fight.cz, která poskytuje novinky z tuzemské i zahraniční scény. Portál o bojových sportech

Číst více »

Jednoznačný průběh by mělo mít utkání mezi Opavou a Spartou

Sparťané z 18 ligových utkání s Opavou prohráli jenom dvakrát (v říjnu 1995 a v březnu 1999) a dnes tak budeme mít jednoznačného favorita. Sparta Praha si jede do Opavy pro důležité tři body, ostatní se bere jako jednoznačný neúspěch. Opava po čtrnácti zápasech vytírá samotné dno tabulky a na svém kontě má pouhých devět bodů. Nic však není ztraceno,

Číst analýzu »

Češi bojují o EURO 2020 a do Edenu míří Anglie

Česko zažije fotbalový svátek, jelikož se do Edenu chystá hvězdná Anglie. A jde o všechno, jelikož se hraje kvalifikace na EURO 2020 a postup je blízko. Nebude to však vůbec jednoduché, jelikož v prvním vzájemném zápase Česko prohrálo 0:5. I Anglie dobře ví, že druhý duel tak snadný nebude a povolala všechny své opory. V kvalifikaci na EURO 2020 zbývají

Číst analýzu »